Son Dakika: Kayserispor'un efsane başkanı Recep Mamur toprağa verildi! Cenazede Aziz Yıldırım sürprizi...

Son Dakika: Kayserispor'un efsane başkanı Recep Mamur toprağa verildi! Cenazede Aziz Yıldırım sürprizi...

Son dakika haberi... Kayserispor'da 14 sene misyon yapan ve efsane başkan olarak kabul edilen Recep Mamur, tertip edilen cenaze merasiminin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze merasimine Fenerbahçe

Kayserispor Kulübünün yaşamını kaybeden daha önceki başkanlarından Recep Mamur son yolculuğuna uğurlandı.

Efsane başkan olarak kabul edilen Mamur için şehir kabirliğindeki Hulusi Akar Camisi'nde öğle namazının ardından cenaze merasimi tertip edildi.

Buradaki merasime Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Megakent Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Kulübü Asbaşkanı Ali Çamlı, teknik direktör Hikmet Karaman, oyuncular Uğur Demirok, İlhan Parlak ve Kolovetsios, daha önceki Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fatih Karagümrük Kulübü Başkanı Süleyman Hurma, AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Baki Ersoy ile Mamur'un yakınları ve hoşlananları katıldı.

Mamur'un cenazesi, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan'ın kıldırdığı namazın ardından şehir kabirliğinde toprağa verildi.

Mamur, 1999-2013 seneleri arasında Kayserispor'da başkanlık yapmıştı.

Son Dakika: Kayserisporun efsane başkanı Recep Mamur toprağa verildi Cenazede Aziz Yıldırım sürprizi...

Pro Sanal Bahis yalnızca Misli.com'da! Türkiye'de ilk ve tek, hemen aza ol...