Son Dakika: Konyaspor'dan Ahmet Çalık için başsağlığı mesajı

Son Dakika: Konyaspor'dan Ahmet Çalık için başsağlığı mesajı

İttifak Holding Konyaspor, bu sabah geçirdiği trafik kazasında yaşamını kaybeden futbolcusu Ahmet Çalık için paylaşımda bulundu.

Süper Lig takımlarından İttifak Holding Konyaspor, bu sabah geçirdiği trafik kazasında yaşamını kaybeden futbolcusu Ahmet Çalık için başsağlığı iletiyi paylaştı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Konyaspor'umuza geldiği ilk günden bu yana taraftarımızın ve şehrimizin sevgisini kazanan futbolcumuz Ahmet Çalık'ı kaybetmenin derin yeisini yaşıyoruz. Başta futbolcumuz Ahmet Çalık'ın ailesi olmak üzere hepimizin başı sağ olsun." denildi.

Son Dakika: Konyaspordan Ahmet Çalık için başsağlığı mesajı

KAZA NASIL OLDU?

Kaza, saat 09.00 sıralarında, Gölbaşı ilçesi Hacılar Mahallesi'nde alana geldi.

Ahmet Çalık'ın kullandığı 06 CLK 94 plakalı taşıt, Ankara-Niğde yolunda hakimiyetten çıkıp, şarampole yıkıldı. Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye sağlık takımı ve güvenlik eforları sevk edildi.

Sağlık vazifelilerince yapılan hakimiyette, vasıtada yalnız olan Ahmet Çalık'ın hayatını yitirdiği tanımlandı. Kazayla alakalı tahlil başlatıldı.

Gözden KaçmasınKonyasporlu Ahmet Çalık trafik kazasında hayatını kaybetti Spor dünyasını yıkan ölüm...Konyasporlu Ahmet Çalık trafik kazasında yaşamını kaybetti! Spor dünyasını deviren vefat... Haberi Görüntüle