Son Dakika: Konyaspor’un stoperi Abdülkerim Bardakçı Fenerbahçe’ye, Kim Min-jae İngiltere’ye! Galatasaray ve Beşiktaş'ın teklifi...

Son Dakika: Konyaspor’un stoperi Abdülkerim Bardakçı Fenerbahçe’ye, Kim Min-jae İngiltere’ye! Galatasaray ve Beşiktaş'ın teklifi...

Süper Ligin dikkat toplayan stoperlerinden Konyasporlu Abdülkerim Kadehçi için yarış haline giren 3 Büyüklerden kazanan Fenerbahçe oldu. 

Fenerbahçe, Abdülkerim Kadehçiyi kadrosuna katmaya hazırlanıyor

Uzun zamandır yapılan görüşmelerde zaferli stoperi için çok rakamda öneri alan Konyaspor, Fenerbahçe ile uyuşma sağladı.

Galatasaray'ın 27 yaşındaki stopere karşılık değiş tokuş oyuncu önerdiği, Beşiktaş'ın ise 2 milyon 250 bin euro son öneri olarak sunduğu Abdülkerim için Fenerbahçe, öneride 2,6 milyon euroya kadar çıkarak kazanan taraf oldu.

TOPLANTIDA EL SIKIŞTILAR

Fenerbahçe'nin önerisini peşin olarak ilettiği, Beşiktaş'ın ise vadeler halinde bir öneride bulunduğu, bunun üzerine de Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un el sıkıştığı bilindi. İki başkanın bugün reelleşen Kulüpler Birliği Vakfı buluşması sonrası detaylarıyla bu mevzuyu konuştukları belirtildi.

KIM MIN-JAE İNGİLTEREYE

Abdülkerim Kadehçi'yı seçenek olarak kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, çok yoğun öneriler aldığı zaferli stoperi Kim Min-jae'yi de yollamaya hazırlanıyor.

İngiliz kulüplerinin yakın alakasının olduğu öğrenilen Güney Koreli futbolcu için 23 milyon Euro olan fesih kıymetinin İngiltere Premier Lig takımlarından Everton'ın ödeyeceği hipotez belirtiliyor. Transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.