Son Dakika: Luis Campos Galatasaray'la görüşmek için İstanbul'a geldi!

Son Dakika: Luis Campos Galatasaray'la görüşmek için İstanbul'a geldi!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ile görüşmek için gelen Luis Campos'u taşıyan uçak, İstanbul'a indi. 'Transfer sihirbazı' olarak bilinen Campos'un Burak Elmas'a danışmanlık yapacağı belirtildi.

Dünyaca ünlü sportif direktör Luis Campos, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'la görüşmek üzere İstanbul'a geldi. Campos'un yanında Monaco ve Lille'de birlikte çalıştığı Joao Sacramento da İstanbul'a geldi. 32 yaşındaki Joao Sacramento daha önce Tottenham ve Roma'da Mourinho'nun yardımcısı olarak görev yapmıştı.

Teknik direktör Fatih Terim ile yollarını ayırdıktan sonra Futbol şubesini yeniden yapılandırma kararı alan Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ve yönetimi, Luis Campos'la anlaşmaya varmıştı.

Gözden KaçmasınGalatasaray, transfer sihirbazı Luis Camposu getiriyorGalatasaray, transfer sihirbazı Luis Campos'u getiriyorHaberi görüntüle

Dünya futbolunda çok önemli bir yeri olan Luis Campos’un alınacak ve satılacak futbolcuların transferlerinde başkan Elmas ve yönetime danışmanlık yapacağı öğrenildi.