Son dakika... Manken Gizem Akbaş gece kulübünde dehşeti yaşadı! Acımasızca darp edildiği anlar kamerada

Son dakika... Manken Gizem Akbaş gece kulübünde dehşeti yaşadı! Acımasızca darp edildiği anlar kamerada

İstanbul Beşiktaş'ta bir gece kulübünde eğlenmeye giden manken Gizem Akbaş 27, daha önceki sevgilisi Mücahit İsmail Ayta 28 tarafından acımasızca darp edildi. Gizem Akbaş, "Beni iki kere öldürmek…

Manken Gizem Akbaş, Mücahit İsmail Ay'la bir zaman dostluk yaptı. Ancak kendisini kandırdığı ve darp ettiği bahanesiyle ayrıldı. Gizem Akbaş, kendisini darp eden Ayta'dan şikayetçi oldu. Ancak tehditler suratından bu şikayetinden bıraktı. Ayrılığı kabullenemeyen Mücahit İsmail Ayta, "Seni öldürürüm" diyerek tehditlere başladı. Bunun üzerine Gizem Akbaş, daha önceki sevgilisi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Buna karşın Mücahit İsmail Ayta, Gizem Akbaş'ın peşini vazgeçmedi. Sahte hesaplarla kendisini ve yakınlarını takip etmeye başladı. Beşiktaş'ta 16 Temmuz akşamı bir cümbüş mekanına eğlenmeye giden Gizem Akbaş'ın, sosyal medya hesabından takip ederek bulunduğu yeri bilen Mücahit İsmail Ayta, o mekâna gitti. 

: İlginize Sürükleyebilir Kulaktan kulağa yayılan iddiaya Bakan Soylu son noktayı koydu!Lafın bittiği yer! Rezil görüntüler... Burası Salda Gölü...Dikkat! Bu ilçelerde denize girmek menedildi... Sebebi ise...

DARP ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

Gizem Akbaş, lavaboya gitmek için dışarı çıkmasını fırsat bilen Mücahit İsmail Ayta süratle Akbaş'ın yanına gitti. Manken Akbaş'ı yumruklamaya başlayan Ayta, yere düşen bayanı acımasızca yumruk ve tekmelerle darp etmeye devam etti. Etraftakilerin müdahale etmesiyle Mücahit İsmail Ayta, genç bayandan uzaklaştırıldı. O anlar işyerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Sağlık Kurumuna kaldırılan Gizem Akbaş'ın bedeninin muhtelif yerlerinde morluklar oluştu ve burnu kırıldı. Gizem Akbaş, kendisini acımasızca darp eden Mücahit İsmail Ayta'nın ise olay sonrasında ifade dahi vermeden tatile gittiğini belirtti. 

"YA BENİMLE OLACAKSIN, YA CAN VERECEKSİN" DİYOR

Gizem Akbaş, "Emeli beni öldürmekti. Şikayetçiyim, beni öldürmek istiyor zira. Ya benimle olacaksın ya can vereceksin diyor. Dakikalarca beni darp etti. Tekme atıyor, burnuma vuruyor, yerdeyken baygınlık geçirdiğim halde hala beni hırpalamaya devam ediyor" dedi. Daha evvel de Mücahit İsmail Ayta'nın kendisini darp ettiğini ifade eden Akbaş, olay sonrası annesine, "Beni rahatsız etmeyin ben tatile gidiyorum" dediğini ifade etti. Akbaş, "Elini kolunu sallaya sallaya tatile gidiyor. Korkuyorum, cani zira. Hırpaladığı zaman gözündeki o matlığı gördüm, ikinci kere gördüm. Zira beni iki kere öldürmek istedi" dedi.

Son dakika... Manken Gizem Akbaş gece kulübünde dehşeti yaşadı Acımasızca darp edildiği anlar kamerada
 "HAPSEDİLMESİNİ İSTİYORUM"

Darp raporu aldıktan sonra kezlerce polisi aradığını söyleyen Akbaş, "Kişi ile ilgili bilgi alabilir miyim dediğimde, şu an ifadesinin alınmadığını söylediler. Korkuyorum, elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor. Rastgele bir yerden çıkabilir. Zira o gün de pusuya yattı, şu an buradan rastgele bir yerden çıkmayacağını öğrenmiyorum. Can Vermek istemiyorum. Hapsedilsin, cezası neyse çeksin. Uzaklaştırma kararına karşın bana hasar verdi, hapsedilmesini istiyorum" diye konuştu.

"BENİ ÖLDÜRMEK İSTEDİ"

Psikiyatrik ilaçlar kullandığını, yatamadığını ve yemek yiyemediğini belirten Akbaş, "Böyle bir vurmak yok. Beni öldürmek istedi. Beni öldüresiye hırpaladı. Biri bana haberim olmadığı anda değdiğinde tekerrür dayak gıdam fobisi yaşıyorum. Panik hamlem iyice tetikledi. Psikolojik takviye alacağım" dedi. 

Son dakika... Manken Gizem Akbaş gece kulübünde dehşeti yaşadı Acımasızca darp edildiği anlar kamerada

"SURATIMA ÖZELLİKLE YAPTI"

Dizindeki yaraları gösteren Akbaş, bedeninin muhtelif yerlerinden darp edildiğini vurgulayarak ağzı burnu kan doluyken Ayta'nın tam gücüyle kendisni yerlerde çektiği ve suratını ayakkabısıyla ezdiğini belirterek "Suratıma özellikle yaptı, mankenlik yaptığımı öğreniyordu. İstemiyordu. Ben suratıma rastgele bir kesici bir şeyle hasar verip ya da kezzap ya da yanıcı, yakıcı bir madde atmadığı için şükrediyorum" dedi. 

BİR HAFTA SONRA NEZARETİNE ALINDI

Öte yandan Mücahit İsmail Ayta'nın bugün polis tarafından nezaretine alındığı ve adliyeye sevk edildiği bilindi.