Son dakika: Meteoroloji'de İstanbul ile Kocaeli için hava durumu uyarısı

Son dakika: Meteoroloji'de İstanbul ile Kocaeli için hava durumu uyarısı

Meteoroloji'den alınan son dakika bilgisine göre, Marmara Bölgesi'nde, İstanbul ve Kocaeli etrafları ile Kırklareli'nin kıyı, Sakarya'nın kuzey kesimlerinde sağanak ve gök hengameli sağanak…

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, bölgede parçalı, yer yer çok bulutlu hava egemen olacak.

Sabah ve öğle saatlerinde, İstanbul ve Kocaeli etrafları ile Kırklareli'nin kıyı, Sakarya'nın kuzey kesimlerinde sağanak ve gök hengameli sağanak hipotez ediliyor.

Bölgedeki sıcaklıklarda ehemmiyetli bir farklılık olmayacağı, sıcaklıkların mevsim banallerinin üzerinde izlemeye devam edeceği öngörülüyor.

Rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu güzergahlardan hafif, ara gizeme orta güçte esmesi bekleniyor.

ERZURUM, ERZİNCAN, KARS, AĞRI, ARDAHAN VE IĞDIR'DA GÖK HENGAMELİ SAĞANAK BEKLENİYOR

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bölge genelinde hava parçalı ve az bulutlu, kuzey kesimleri ise yer yer çok bulutlu olacak.

Öğle saatlerinden sonra Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan ve Iğdır etraflarında yerel olmak üzere sağanak ve gök hengameli sağanak tesirini gösterecek.

Sıcaklığın mevsim olağanları etrafında izleyeceği bölgede, rüzgar kuzeyden hafif, zaman zaman orta güçte esecek.

Gün içinde azami sıcaklığın Iğdır'da 34, Erzincan ve Ağrı'da 31, Kars'ta 26, Erzurum'da 25, Ardahan'da 22 derece olması bekleniyor.

Gece en düşük hava sıcaklığı ise Ardahan'da 10, Kars'ta 12, Ağrı ve Erzurum'da 15, Erzincan'da 19, Iğdır'da 20 derece kaydolundu.

Ülke genelinde beklenen hava gidişatını gösteren tabo ise şu biçimde:
Son dakika: Meteorolojide İstanbul ile Kocaeli için hava durumu uyarısı

: İlginize Sürükleyebilir Bir ilçe ona ağlıyor! Gizem acısı...Ve Mehmet Aydın konuştu! Duruşmada dikkat toplayan diyaloglarİşte en uğursuz yaş grubu!