Son dakika... Meteoroloji'den yeni hava durumu raporu! Kuvvetli sağanak uyarısı

Son dakika... Meteoroloji'den yeni hava durumu raporu! Kuvvetli sağanak uyarısı

Meteoroloji'nin son hava vaziyeti raporuna göre bugün İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'da yağış bekleniyor. Yağışların Afyon, Uşak, Denizli,

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu Elazığ hariç ile Adıyaman'ın batısının yerel sağanak ve gök hengameli sağanak yağışlı, öteki yerlerin az bulutlu ve sarih geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların; Afyon, Uşak, Denizli, Isparta, Burdur, Kütahya'nın güneyi ile İzmir, Manisa ve Aydın şehirlerinin doğu kesimlerinde yerel olarak güçlü olması bekleniyor.

Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde mevsim olağanları ortamında izleyeceği varsayım ediliyor.

Son dakika... Meteorolojiden yeni hava durumu raporu Kuvvetli sağanak uyarısı

GÜÇLÜ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların; Afyon, Uşak, Denizli, Isparta, Burdur, Kütahya'nın güneyi ile İzmir, Manisa ve Aydın şehirlerinin doğu kesimlerinde yerel olarak güçlü olması beklendiğinden yaşanabilecek negatifliklere karşı dikkatli ve temkinli olunması gerekmektedir.

BU VİDEO İLGİNİZE SÜRÜKLEYEBİLİR

Van'da mayıs ayında kar sürprizidaha fazla video içinVan'da mayıs ayında kar sürprizi