Son dakika: Mostafa Mohamed Galatasaray kampından gözyaşlarıyla ayrıldı! Transferin detayları...

Son dakika: Mostafa Mohamed Galatasaray kampından gözyaşlarıyla ayrıldı! Transferin detayları...

Mostafa Mohamed Galatasaray'ın Avusturya kampını parçaladı. Fransa Ligue 1 takımı Nantes'e transfer olan Darılı golcünün dağılırken gözyaşlarını duramadığı görüldü.

Galatasaray'da Mbaye Diagne'nin ardından Mostafa Mohamed ile de yollar ayrıldı. Darılı yıldız, satın alma opsiyonuyla beraber Fransa Ligue 1 takımı Nantes'a kiralık olarak transfer oldu.

Galatasaray'ın 8-10 milyon euro bonservis kazancı beklediği Mohamed için Nantes 250 bin euro kiralama fiyatı ödeyecek. Gerekli olmayan satın alma opsiyonu ise 5 milyon 750 bin euro.

KAMPTAN GÖZYAŞLARIYLA AYRILDI

Galatasaray'ın Avusturya'daki kampından parçalayan Mostyafa Mohamed'i teknik direktör Okan Buruk, Atletik AŞ başkan vekili Erden Timur ve yıldız futbolcu Kerem Aktürkoğlu uğurladı.

Yeni ekibine katılmak için Galatasaray kampından parçalayan Mohamed'in gözyaşlarını duramadığı da kameralara yansıdı. Kendisini bekleyen basın üyelerine kısa bir açıklama yapan Mohamed; "Galatasaray'ı, taraftarın önünde oynamayı, ekibi çok özleyeceğim. Natürel ki ağlıyorum. Nantes'a satın alma opsiyonuyla kiralık gidiyorum. Galatasaray ve taraftarlar için en iyisini diliyorum. Allahın İzniyle şampiyon oluruz." dedi.

GALATASARAY KAP'A BİLDİRDİ

Galatasaray, Mostafa Mohamed'in Nantes'a transferi için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Profesyonel Futbolcumuz Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla'nın 2022-2023 sezonu sonuna kadar geçici transferi mevzusunda FC Nantes ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

MOSTAFA MOHAMED'İN GALATASARAY KARİYERİ

1 Şubat 2021 tarihinde Zamalek'ten Galatasaray'a 1,5 senelik kiralık olarak transfer olan Mostafa Mohamed'in 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonu geçen senenin sonunda kullanılmış, bedel ise Haziran ayında ödenmişti.

Galatasaray formasıyla 57 maça çıkan Mohamed, 17 gol atıp 5 asist yaptı.

Son dakika: Mostafa Mohamed Galatasaray kampından gözyaşlarıyla ayrıldı Transferin detayları...