Son dakika: Sağlık Bakanı Koca 'Artık iyice hızlandık' mesajıyla duyurdu! Bir müjde daha

Son dakika: Sağlık Bakanı Koca 'Artık iyice hızlandık' mesajıyla duyurdu! Bir müjde daha

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Şehir içi ve şehirlerarası erişim faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler"…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına bugünden itibaren besin imal ve dağıtım sektörü ile kafe, restoran ve lokanta çalışanlarının da dahil edileceğini açıklamıştı.

Bakan Koca daha sonra aşı kapsamına avukatlar, berber ve kuaförlerin de alındığını duyurmuştu.

BAKAN KOCA'DAN YENİ İLETİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Şehir içi ve şehirlerarası erişim faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler" iletisini paylaştı.

 

Şehir içi ve şehirlerarası erişim faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından itibaren aşılarını olabilirler.

— Dr. Fahrettin Koca @drfahrettinkoca June 11, 2021

BAKAN KOCA'DAN BİR PAYLAŞIM DAHA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, paylaştığı iletide "Kargo çalışanlarıyla kuryelerin aşılarına da yarın başlıyoruz. Artık iyice süratlendik" ifadelerini kullandı.

Kargo çalışanlarıyla kuryelerin aşılarına da yarın başlıyoruz. Artık iyice süratlendik.

— Dr. Fahrettin Koca @drfahrettinkoca June 11, 2021

KORONAVİRÜS AŞILAMASINDA SON GİDİŞAT

Sağlık Bakanlığı'nın bilgilerine göre koronavirüs aşılamasında yapılan toplam doz rakamı 32 milyonu, ikinci dozu olanların rakamı ise 13 milyonu aştı.

Son dakika: Sağlık Bakanı Koca Artık iyice hızlandık mesajıyla duyurdu Bir müjde daha