Son dakika: Serhat Akın'dan Löw paylaşımı! Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Son dakika: Serhat Akın'dan Löw paylaşımı! Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, gece yaptığı bir paylaşımla Joachim Löw ile ilgili coşku yarattı.

Vitor Pereira ile yollarını 20 Aralık 2021 günü ayıran ve henüz yeni teknik direktörünü açıklamayan Fenerbahçe için eski futbolcusu Serhat Akın'dan sürpriz bir paylaşım geldi.

Gece saatlerinde tweet atan Serhat Akın; "I #Löw you Fenerbahçe' yazdı. Serhat Akın'ın bu paylaşımı, Löw'nam yeni teknik direktör olabileceği yönünü açıklandı ve taraftarı coşkuya soktu.

Son dakika: Serhat Akından Löw paylaşımı Fenerbahçenin yeni hocası...

PAZARTESİ GÜNÜ EMİN OLACAK

Sezonun ikinci yarısına yarın kendi sahasında oynayacağı Adana Demirspor karşılaşmasıyla start verecek olan Fenerbahçe, aynı gün büyük bir coşku daha yaşayacak... Muhabirimizi Süleyman Arat'ın haberine göre Vitor Pereira ile yaşanan yol ayrımı sonrası başlayan teknik direktör arayışını büyük bir gizlilik içinde sürdüren başkan Ali Koç ve yönetiminin, yeni öğretmeni yarın açıklaması bekleniyor.

DÜNYA ÇAPINDA BİR AD GELECEK

Ekibin başına, kimsenin tartışmayacağı dünya çapında bir isim getirmeye kararlı olan başkan Koç’un gönlündeki teknik direktörün Joachim Löw
olduğu öğrenildi. Koç’un, Almanya Milli Ekibi’ndan ufaladıktan sonra herhangi bir kulüple uyuşmayan Löw ile büyük miktarda uyuştuğu belirtildi.

BiLiC, ÇiN’E VEDA ETTi

Fenerbahçe’de Löw’den sonra en fazla konuşulan ikinci teknik direktör olan Slaven Bilic mevzusunda da dün önemli bir gelişme yaşandı.
Hırvat teknik adam, Ocak 2021’den bu yana çalıştırdığı Çin’in Beijing Guoan Kulübü ile olan sözleşmesini karşılıklı feshederek boşta kaldı. Sarı lacivertliler, Löw’nam transferinin gerçekleşmemesi gidişatında Bilic’e yönelmesi bekleniyor.