Son Dakika: Süleyman Hurma'dan Andrea Pirlo açıklaması!

Son Dakika: Süleyman Hurma'dan Andrea Pirlo açıklaması!

VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurman, Andrea Pirlo'nun ekibin başına geçmesi ve kulübün henüz stadyumunun bulunmamasına ait konuştu.

Spor Toto Süper Lig takımlarından VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurman, Andrea Pirlo'nun ekibin başına geçmesi ve kulübün henüz stadyumunun bulunmamasına ait açıklamalarda bulundu.

Süleyman Hurma'nın açıklamaları şu biçimde:

Kulüp olarak ciddi handikaplarımız var transfer yaparken karşılaştığımız. Günün sonunda insan üstün kalır. Biz de insana yatırım yapıyoruz. Pirlo da ülkemizin ve kulübümüzün yatırımı açısından ehemmiyetli bir adım oldu. Dünya medyasında adımızı duyurduk.

1926'da kurulan bir kulüp olarak stadyumumuz yok. Herkese verilenin bize de verilmesini istiyoruz. Devletimizle tartışma edecek halimiz yok. Herkese yapılan gibi bize de kuruluş ve stadyum için bir yer verilmesini istiyoruz. Verilmezse bu kulübü bu seviyede çok uzun vakit tutamayız.

Euro ile transfer yapmak çok güç. Bundesliga ve Premier Lig'den oyuncu almak çok güç. İtalya Ligi'nin Süper Lig'e eşliği var. Biz de İtalya pazarını yakından inceliyoruz. Gelen oyuncular da iyi iş yapıyor.

Pirlo'ya kulübün tüm vaziyetini sarihçe kavrattık. Stadyum, kuruluş, transfer... İyi işler yapmaya çalışacağız. Avrupa kupalarına oynayan bir ekip olacak. Sezon sonunda gidişatı göreceğiz.