Son Dakika: Trabzonspor'da Uğurcan Çakır'a Premier Lig'den talip! Önümüzdeki haftalarda...

Son Dakika: Trabzonspor'da Uğurcan Çakır'a Premier Lig'den talip! Önümüzdeki haftalarda...

Sezon süresince İspanya, Fransa ve İtalyan takımlarının gündemini meşgul eden Trabzonspor'un 26 yaşındaki file bekçisi Uğurcan Çakır'a son öneri İngiltere'den geldi.

Trabzonspor'da şampiyonluğun en büyük mimarlarından Uğurcan Çakır yeniden Avrupa’nın gündeminde... Ulusal file bekçisi için özellikle İngiliz kulüpleri yakın takipte.

Fanatik'in haberine göre; sezon süresince çok kritik kurtarışlara imza atan ve yüzde 83’lük galibiyet oranıyla Süper Lig’in doruğunda yer alan Uğurcan Çakır’ın son talibinin Fulham olduğu bilindi. Championship’i dorukta bitiren Fulham, gelecek sezon Premier Lig’de gayret edecek. Menajerler aracılığıyla Uğurcan için devreye giren İsme takımının önümüzdeki haftalarda Trabzonspor Yönetimi ile temasa geçip, resmi öneri yapması bekleniyor.

"NİYETİM İNGİLTERE" DEMİŞTİ

Daha evvel yaptığı açıklamalarda “Trabzonspor’da şampiyonluk yaşadıktan sonra niyetim bir gün Premier Lig’de oynamak” diyen Uğurcan mevzusunda yaz yarıyılı hareketli geçecek. Bordo-Mavililer, resmi önerilere göre yol haritasını çizecek. Altyapıdan yetişen ve senelerdir kaptanlık pazubandını takan Uğurcan Çakır’ın, kulübün çıkarları yönünde hareket edeceği bilindi.