Son dakika transfer haberi: Fenerbahçe'de 6 yabancı oyuncunun talibi çok ama resmi teklif yok

Son dakika transfer haberi: Fenerbahçe'de 6 yabancı oyuncunun talibi çok ama resmi teklif yok

Fenerbahçe’nin yabancı futbolcuları devre arası transfer yarıyılında bir hayli ekibin favorisi. Allahyar’ı Anderlecht, Zajc’ı ise Empoli ve Cagliari de isterken, Max Meyer’e Süper Lig’den talip var.

Devre arasında kadrosunu dayanak etmek isteyen Fenerbahçe’nin ara transferde yeni oyuncuları ekibe kazandırabilmek için bazı yabancılarla vedalaşması koşul görünüyor.

Mevcut kadrosunda 14 yabancı futbolcusu bulunan sarı lacivertlilerde Allahyar Sayyadmenesh’nin kiralık gittiği Ukrayna takımı Zorya Lugansk’tan dönmesi ile bu sayı 15’e çıktı.

12 Ocak’ta başlayacak ara transferde kadrosunu yabancı bir golcü ile kuvvetlendirmek etmek isteyen Kanarya’da bu harekât ile beraber yabancının rakamı 16’ya yükselecek olması, en az 3 en fazla 4 oyuncuyla yol ayrımına girmesini gündeme getirdi.

Gözden KaçmasınSerhat Akından Löw paylaşımı Fenerbahçenin yeni hocası...Serhat Akın'dan Löw paylaşımı! Fenerbahçe'nin yeni hocası...Haberi görüntüle

Milan’ın Attila Szalai ısrarı sürüyor

Hull City’nin Allahyar ve Miha Zajc ile ilgilendiği ve bu transferin bittiği iddia edilse kulüp kanadından “Henüz erişen böyle bir arz veya öneri yok” bilgisi geldi.

Bu iki futbolcu Belçika ve İtalyan ekiplerinin de gündeminde. Allahyar’ı Anderlecht, Zajc’ı ise Empoli ve Cagliari’nin istediği bilindi.

Öte yandan Max Meyer’e Süper Lig’den bazı takımlar, Gustavo’ya ise Brezilya’dan daha önceki ekibi Corinthias talip. Berisha’yı uzun vakit forma giydiği Avusturya Ligi’nden bazı ekiplerin kiralamak istediği, Attila Szalai’yi ise AC Milan’ın satın almak istediği gelen bilgiler arasında.

Gözden KaçmasınFenerbahçe için çifte iddia Engin Fırat, Olungayı yanında getirecek...Fenerbahçe için çifte iddia! Engin Fırat, Olunga'yı yanında getirecek...Haberi görüntüle