Son dakika transfer haberi: Galatasaray'dan Abdülkerim Bardakçı bombası! Fenerbahçe ve Beşiktaş derken...

Son dakika transfer haberi: Galatasaray'dan Abdülkerim Bardakçı bombası! Fenerbahçe ve Beşiktaş derken...

Galatasaray, transferde ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş'a büyük bir çalım attı. Sarı-kırmızılı kulüp, Abdülkerim Kadehçi transferi için Konyaspor ile uyuşmaya vardı. Fenerbahçe ile görüşmesinde

Galatasaray'da göreve başladıktan sonra Domenec Torrent ve Sensibile ile yollarını ayıran Dursun Özbek yönetimi, atletik direktörlük görevine Cenk Ergün'ü, teknik direktörlük görevine ise Okan Buruk'u getirdikten sonra transfer sezonunun ilk bombasını patlattı!

ABDÜLKERİM KADEHÇİ GALATASARAY'DA!

Sarı-kırmızılı kulüp, uzun vakittir Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan stoper Abdülkerim Kadehçi için Konyaspor ve oyuncu ile uyuşmaya vardı. Galatasaray, Konyaspor ile 2.8 milyon euro bonservis kıymeti ödeyecek.

Konyaspor'un sabah idmanında ekiple çalışan Abdülkerim, İstanbul'a geldi. Ulusal stoper gün içerisinde imzayı atacak.

FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞMESİNDE PÜRÜZ ÇIKTI

Konyaspor, dün Fenerbahçe ile Abdülkerim için ilke uyuşmasına varmışrı ancak oyuncu ile Sarı-lacivertli kulüp arasındaki görüşmelerde pürüz çıkınca taraflar masadan kalkmıştı. Bu büyüme sonrası Beşiktaş ile beraber transfere dahil olan Galatasaray, ezeli rakiplerine çalım atarak transfer yarışını kazandı.

Konyaspor ile 2.8 milyon euro bonservis kıymeti karşılığında uyuşan Sarı-kırmızılı kulüp, Abdülkerim Kadehçi'yı da ikna etti. Ulusal stoper, seçimini Galatasaray'dan yana kullandı.

KONYASPOR: FENERBAHÇE İLE ANLAŞTIK AMA...

Konyaspor yetkilileri sabah saatlerinde DHA'ya yaptığı açıklamada Abdülkerim için Fenerbahçe ile ilke uyuşmasına vardıklarını ancak Sarı-lacivertli kulübün oyuncu ile görüşmesinde pürüz çıktığını, son kararı Abdülkerim'in vereceğini belirtmişti.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'IN ÖNERİYİ 3.3 MİLYON EURO İDİ

Hürriyet muhabiri Süleyman Arat'ın haberine göre Fenerbahçe, Abdülkerim Kadehçi için Konyaspor ile 3.3 milyonn euro karşılığında ilke uyuşmasına varmıştı. Çıkan pürüz sonrası transfere dahil olan Beşiktaş'ın da 2.8 milyon euro + 500 bin euro bonservis öneri ettiği A Spor tarafından iddia edilmişti.

İLHAN PALUT'TAN ABDÜLKERİM KADEHÇİ AÇIKLAMASI

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, sabah idmanı sırasında Abdülkerim Kadehçi’nın transferiyle alakalı, "Görüyorsunuz kendisi idmanda zati. Birebir sohbetlerimde Abdülkerim’in böyle bir panik, bir telaş içerisinde olmadığını görüyorum. Natürel ki idareyicilerimizin sürdürdüğü bir süreç. Biz de nasıl sonuçlanacağını bekliyoruz” demişti.

Abdülkerim Kadehçi, Konyaspor'un sabah idmanında ekiple beraber çalışmıştı.