Son dakika: UFC'de Conor McGregor'un ayağı kırıldı, Dustin Pourier maçı kazandı

Son dakika: UFC'de Conor McGregor'un ayağı kırıldı, Dustin Pourier maçı kazandı

UFC 264'te Conor McGregor - Dustin Pourier mücadelesimi, Conor McGregor'un bileğinin kırılması neticeyi Dustin Pourier kazandı.

Dünyaca ünlü kafes dövüşü organizasyonu UFC'nin 264. aktifliğinde Conoır McGregor ile Dustin Pourier kafese çıktı. Karşılaşmanın henüz başlarında sol ayağını yere basarken kıran Conor MxGregor gayrete devam edemedi. Dustin Pourier, karşılaşmanın kazananı oldu.

DEVAM ETMEYE ÇALIŞTI AMA OLMADI

Acı içerisinde yere düştükten sonra ayağa kalkıp devam etmeye çalışan Conor McGregor, bunu muvaffak olamadı ve çaba hakem kararıyla sona erdi.

SEDYEYLE GÖTÜRÜLDÜ

Maçın bitimiyle kafese giren sağlık misyonluları, Conor McGregor'un ayak bileğine değişmezledi ve İrlandalı sporcuyu sedyeyle soyunma odasına götürdü. 

Son dakika: UFCde Conor McGregorun ayağı kırıldı, Dustin Pourier maçı kazandı

DUSTIN POURIER: "CONOR ÇOK LEKELİ KAVGA ETİYOR"

Gayreti kazanan Dustin Pourier, kavga et sonrası sıcağı sıcağına şu ifadeleri kullandı: Sert bir vuruş atmaya çalıştı bileğime, onu bloke ederken orda yaralandığını hissettim. Sonrası bu. Maçtan evvel beni öldüreceğini söylüyordu. Ailesine sevgi, hürmetlerimi sunuyorum… Conor çok lekeli kavga etiyor, eldivenimi yakaladı, hakem görmesine karşın bir şey demedi.”

ÇABA BİTİMİNDE CONOR'U TAKLİT ETTİ

Dustin Pourier, gayretin bitmesinin ardından Conor McGregor'un ünlü yürüyüşünü taklit etti.

DONALD TRUMP DA MAÇI İZLEDİ

Amerika Birleşik Devletleri daha önceki başkanı Donald Trump da dev gayreti izleyenler arasındaydı.

Son dakika: UFCde Conor McGregorun ayağı kırıldı, Dustin Pourier maçı kazandı