Sosyal medyayı yıktı geçti: İşte Tokyo'nun yeni misafiri 3D kedi!

Sosyal medyayı yıktı geçti: İşte Tokyo'nun yeni misafiri 3D kedi!

Şincuku istasyonunun doğu çıkışında bir binanın en üst katına monte edilen 120 metrekarelik 3D ekranda, aralıklarla görüntüsü beliren kedi, istasyondan çıkan ve kaldırımda yürüyenlere "merhaba"…

Tokyo'nun en yoğun bölgelerinden Şincuku'da, bir binanın en üst katına yerleştirilen kavisli dev ekranda beliren "calico" tür 3D kedi ulusu selamlıyor.

Şincuku istasyonunun doğu çıkışında, yolun karşı tarafındaki bir binanın en üst katına monte edilen 120 metrekarelik 3D ekranda aralıklarla ortaya çıkan kedi alaka çekiyor.

Siyah, sarı ve beyaz renklerdeki "calico" tür kedi 15 saniyeliğine ekranda belirerek, istasyondan çıkan ve kaldırımda yürüyen herkese "merhaba" diyor.

Sosyal medyayı yıktı geçti: İşte Tokyonun yeni misafiri 3D kedi

Kavisiyle daha derin bir 3D tecrübeyi sunan ekran sayesinde, kedi başını sağa ve sola çeviriyor, oturup kalkıyor ve patilerini oynatabiliyor.

Tokyo'nun en kalabalık bölgelerinden Şincuku'da bulunan binadaki ekranda periyodik reklamların yayımlanması sonrası ekranda gözüken kedi, şehir soğukkanlılarına "sokağı tepeden izlediği" izlenimi veriyor.

Sabahları uyandığı görülen kedi, gündüz saatlerinde belirdiğinde millete "miyavlıyor" ve ulusla konuştuğu izlenimi veriyor. Kedinin gece ise esnediği ve uykuya daldığı görülüyor.

Yayımlanan videosu ile sosyal medyada "Şincuku kedisi" olarak tanınan ve "becerileriyle" alaka odağı haline gelen kedi, sokaktaki reklam panoları arasında herkesin dikkatine sürüklüyor.

: İlginize Sürükleyebilir Erdoğan 'Buradan AB'ye sesleniyorum' deyip açıkladı: Ne oldu, siz lafınızı yakaladınız mı?Baykar ilk defa paylaştıTürkiye'den Fransa'ya kınama!