Şükriye Bulgurcu'nun ölümü herkesi yasa boğmuştu! Nedeni belli oldu

Şükriye Bulgurcu'nun ölümü herkesi yasa boğmuştu! Nedeni belli oldu

İstanbul Küçükçekmece'deki evinde cansız vücudu bulunan Şükriye Bulgurcu'nun 28 vefatı herkesi yasa boğmuştu. Şükriye Bulgurcu'nun vefat sebebi Adli Tıp Kurumu'ndaki ön otopsi raporunda ortaya…

Üniversite okumak ve oyunculuk eğitimi almak için 2103 senesinde memleketi Hatay'dan İstanbul'a gelerek başladığı Kadir Has Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun olan Şükriye Bulgurcu, geçen cuma günü Küçükçekmece'deki evinde dostları tarafından ölü bulundu.

 ADLİ TIP BEYİN KANAMASI DEDİ

Kuşkulu vefatı üzerine, Şükriye Bulgurcu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Burada yapılan tahlilde Bulgurcu'nun beyninde pıhtı oluştuğu tanımlanırken, ön otopsi raporuna göre vefat nedeninin beyin kanaması olduğu kaydolundu.

TOPRAĞA VERİLDİ

Bulgurcu'nun cenazesi, otopsinin ardından memleketi Hatay'daki Kabirlik Kompleksi'ne getirildi. Bulgurcu, burada kılınan cenaze namazının ardından Antakya Asri Mezarlığı'nda son yolcuğuna uğurlandı. Oyunculuk hayali olan kızına bakmak için senelerce sağlık kurumunda paklik vazifelisi olarak çalışan Şükriye Bulgurcu'nun annesi Endere Bulgurcu ve yakınları, defin sırasında eforlukla ayakta durabildi.

Şükriye Bulgurcunun ölümü herkesi yasa boğmuştu Nedeni belli oldu