Şükriye Bulgurcu'nun sır ölümü! Gözyaşlarıyla toprağa verildi

Şükriye Bulgurcu'nun sır ölümü! Gözyaşlarıyla toprağa verildi

İstanbul’da oyuncu Şükriye Bulgurcu 28 evinde ölü bulundu. Genç kızın vefatındaki gizem perdesi henüz çözülemedi. Bulgurcu'nun cenazesi memleketi Hatay’da toprağa verildi.

Üniversite okumak ve oyunculuk eğitimi almak için 2013 senesinde memleketi Hatay’dan İstanbul'a giderek, başladığı Kadir Has Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun olan Şükriye Bulgurcu, geçen cuma günü Küçükçekmece’deki evinde dostları tarafından ölü bulundu.

Bulgurcu’nun evinde hem İlçe Emniyet Müdürlüğü hem de Asayiş Şube Müdürlüğü’nden uzman takımlar analiz yaptı. Evin kapısı içeriden kilitliydi. Bu ayrıntı konutta Şükriye’den başka kimsenin olmadığını gösteriyordu. Konutta rastgele bir boğuşma izi de yoktu. Yapılan aramalarda rastgele bir uyuşturucu maddeye tesadüfülmedi.

Genç kadının bedeninde darp ve rastgele bir yara da yoktu. Şükriye’nin vefatı kayıtlara ‘kuşkulu’ olarak girdi. Genç kadının vefatındaki gizem perdesini, yapılacak ayrıntılı otopsi aralayacak.

TOPRAĞA VERİLDİ

Bulgurcu'nun cenazesi, otopsinin ardından memleketi Hatay'daki Kabirlik Kompleksi'ne getirildi. Bulgurcu, burada kılınan cenaze namazının ardından Antakya Asri Mezarlığı'nda son yolcuğuna uğurlandı. Oyunculuk hayali olan kızına bakmak için senelerce sağlık kurumunda paklik misyonlusu olarak çalışan Şükriye Bulgurcu'nun annesi Endere Bulgurcu ve yakınları, defin sırasında eforlukla ayakta durabildi.

Şükriye Bulgurcunun sır ölümü Gözyaşlarıyla toprağa verildi