Sultangazi'de korkunç iddia! 'Boğazına bıçak dayadığı kızı kaçırmaya çalıştı'

Sultangazi'de korkunç iddia! 'Boğazına bıçak dayadığı kızı kaçırmaya çalıştı'

Sultangazi'de yolda yürüyen genç bir kızın boğazına bıçak dayayarak kaçırılmaya çalışıldığı iddia edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sultangazi'de iddiaya göre yolda yürüyen genç kızın önünü kesen bir kişi, boğazına bıçak dayayarak kaçırmaya çalıştı. Olayı gören etraftaki yurttaşlar genç kızın yardımına koştu. Saldırgan olay yerinden kaçarken, polis olayla alakalı çalışma başlattı.

Olay, geçtiğimiz hafta Cebeci Semti'nde oldu. Haneden çıkarak alışveriş yapmak için markete gittiği öğrenilen 15 yaşında olan genç kızın, S Caddesi'nde önü bir kişi tarafından kesildi. İddiaya göre, elindeki bıçağı genç kızın boğazına dayayan kişi, genç kızı kaçırmaya çalıştı. Etraftaki yurttaşlar vaziyeti fark ederek, genç kızın yardımına koştu. Bunun üzerine saldırgan, olay yerinden koşarak kaçtı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri gönderildi. Vaziyetten haberdar olan genç kızın annesi de küçük çocuğunu da yanına alarak, olay yerine geldi. Büyük bir korku yaşadığı görülen genç kız, yabancı tebaalı bir kişinin boğazına bıçak dayayarak kendisini kaçırmaya çalıştığını söyledi. Saldırgandan yakıntıcı olan genç kız ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.