Sultangazi'de yılan paniği! 'Kalp krizi geçiriyordum'

Sultangazi'de yılan paniği! 'Kalp krizi geçiriyordum'

Sultangazi'de binanın önünde görülen yılan paniğe neden oldu. Yılan etraf uysalları ve çocukların meraklı gözlerle izlediği 1 saat süren çalışmalar sonrası bulunduğu yerden çıkartılarak tabiata salındı.

Sultangazi İsmetpaşa Semti 60 caddede binanın önünde görülen yılan, mahalle serinkanlılarını huzursuz etti. Mahalle sakinleri kendi ihtimalleriyle yılanı tutmaya çalıştı. Kaldırım taşlarını sökenler, yılanın görüldüğü yere süt vazgeçti.

DUMANLA ÇIKARMAYA ÇALIŞTILAR

Daha sonra yaktıkları bez parçasından çıkan duman ile yılanı saklandığı yerden çıkarmaya çalıştılar. Vaziyet itfaiyeye bildirildi. Yurttaşların tüm mücadeleleri netice vermedi.

Sultangazide yılan paniği Kalp krizi geçiriyordum

ÇALIŞMALARI MERAKLI GÖZLERLE İZLEDİLER

Hadise yerine gelen itfaiye takımları, caddedeki binanın zemin katına girme olasılığına karşı, beton ve tuğlaları kırarak yılanın yerini tespit etmeye çalıştı. Mahalle sakinleri, çocuklar ve zemin katta oturan Sevgi Şenocak, itfaiye takımlarının çalışmalarını meraklı gözlerle izledi.

Sultangazide yılan paniği Kalp krizi geçiriyordum

Takribî 1 saat süren çalışmalar neticesinde takribî 70 santimetre uzunluğundaki yılanın yeri tespit edildi ve bulunduğu yerden çıkartıldı. Yurttaşlar itfaiye takımlarını alkışlayarak teşekkür etti. İtfaiye takımlarınca koruma altına alınan yılan tabiata salınmak üzere götürüldü. 

"KALP KRİZİ GEÇİRİYORDUM"

Fobi dolu gözlerle çalışmaları izleyen Sevgi Şenocak, "Ben kalp hastasıyım. Az daha kalp krizi geçiriyordum. Çok korktum. Allah bir daha böyle bir şey göstermesin. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Sultangazide yılan paniği Kalp krizi geçiriyordum