Süper Loto çekilişi saat kaçta? 23 Şubat Süper Loto sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Süper Loto çekilişi saat kaçta? 23 Şubat Süper Loto sonuçları millipiyangoonline’da olacak

Süper Loto sonuçları her hafta belirli günlerde yapılan çekilişlerin ardından belli oluyor. Süper Loto çekilişi salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştiriliyor. Şans oyununu oynayanlar heyecanla…

Süper Loto çekilişi için geri sayım heyecanı başladı. Süper Loto neticeleri bu akşam saat 21:30’da yapılacak olan çekilişin hemen peşinden belli olacak. Çekiliş, Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak. 23 Şubat Süper Loto neticeleri izah edir izah etmez aşağıdaki link üzerinden sorgulamanızı yapabilirsiniz.

SÜPER LOTO NETİCELERİ SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon fiyatı 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı seçenek etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin ansızın fazla aza tarafından aynı veya değişik hisse nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Ulusal Piyango uygulamasından veyahut satış noktalarından oynanabilir.