Süper Loto sonuçları açıklandı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto sonuçları açıklandı! Sonuçlar ve çekiliş canlı yayını millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto çekilişi saat 21:30'da hakikatleştirildi. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin neticeleri millipiyangoonline.com'da…

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI BİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kaideleri neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet rakamın öğrenilmesine direnen bir reyin olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet rakamı doğru varsayım ederek değişik ölçülerde ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan sütun ve öğrenilen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler sütunları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca rakamları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her sütunun maliyeti ise 3 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kaideler adresinden erişmek olası.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Kısmet’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda asıllaştırdığı çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik saydamlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve KISMET MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.