Süper Loto sonuçları için geri sayım - 21 Şubat Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

Süper Loto sonuçları için geri sayım - 21 Şubat Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

Süper Loto sonuçları için geri sayım erken saatlerden itibaren başladı. Haftanın üçüncü Süper Loto çekilişi 21 Şubat'ta yani bugün gerçekleşecek. Oynadıkları bilete ikramiye çıkıp çıkmayacağını…

Süper Loto'da bir çekiliş günü daha geldi çattı. Haftanın üç günü yapılan Süper Loto'nun neticeleri önce canlı yayında noter huzurunda hemen peşinden Milllipiyango Online ekranı üzerinden izah edecek.

En çok seçenek edilen bir diğer baht oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30'da çekiliyor. Sonuçlar Millipiyangoonline.com üzerinden canlı izlenebiliyor ve sorgulanabiliyor.

Süper Loto oynamanın kaideleri neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru düşünerek değişik miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrı olarak sayıları direk bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun ücreti ise 3 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı teferruatlı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kaideler adresinden erişmek olası.