Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? 18 Temmuz Süper Loto sonuçları millipiyangoonline'da

Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? 18 Temmuz Süper Loto sonuçları millipiyangoonline'da

Süper Loto neticeleri bu akşam yeniden coşku dolu anlara şahit edecek. Son çekilişte takribî 5 milyon TL'yi devreden Süper Loto, yeni çekilişte bu tutarın sahibini arayacak. Sisal Kader tarafından…

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30’da yapılacak. Süper Loto neticeleri her hafta salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılan çekilişlerin ardından yayınlanıyor. Çekilişler canlı yayında, noter huzurunda asıllaştırılıyor. Süper Loto çekilişi Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak. Neticeler açıklanır açıklanmaz alttaki link üzerinden denetlemenizi yapabilirsiniz.

SÜPER LOTO NETİCELERİ DENETLEME EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir reyindir. Seçtiğin her 6 sayı, bir sütun oluşturur. Tek sütun fiyatı 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı seçim etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ koliciğini işaretle, terminal senin için gelişigüzel 6 numara seçsin!

Bir sütunda 6 sayıdan aşırısını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla sayı seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı sütunlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak 18 Temmuz Süper Loto sonuçları millipiyangoonlineda

Dostlarınızla Ortak Bilet satın alabilirsiniz. Bir veya daha fazla biletin birden fazla aza tarafından aynı veya değişik hisse nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma operasyonu hakikatleştiği anda aza hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a girebilir, ister Ulusal Piyango uygulamasını kullanabilir, isterseniz de size en yakın satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.