Süper Loto'da sonuçlar belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto'da sonuçlar belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da hakikatleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 11, 18, 26, 34, 42 ve 60 oldu.

Sisal Talih tarafından hakikatleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da hakikatleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 11, 18, 26, 34, 42 ve 60 oldu.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA - TIKLA/BİL

Süper Loto oynamanın kaideleri neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet rakamın öğrenilmesine katlanan bir reyin olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet rakamı doğru hipotez ederek değişik ölçülerde ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan sütun ve öğrenilen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler sütunları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca rakamları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her sütunun maliyeti ise 3 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kaideler adresinden erişmek olası.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Talih’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda asıllaştırdığı çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik transparanlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve TALİH MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.