Süper Loto'da sonuçlar belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto'da sonuçlar belli oldu! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da

Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30'da hakikatleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 3, 20, 26, 29, 31 ve 59 oldu.

Sisal Baht tarafından asıllaştırılan Süper Loto, bu akşam 21.30'da çekildi. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 3, 20, 26, 29, 31 ve 59 oldu.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet rakamın öğrenilmesine sabreden bir reyin olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet rakamı doğru hipotez ederek değişik ölçülerde Ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan sütun ve öğrenilen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler sütunları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca rakamları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden gelişigüzel sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her sütunun maliyeti ise 3 TL. Oyunun kaideleriyle alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kaideler adresinden erişmek olası.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Baht’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda hakikatleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik transparanlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş aygıtlarıyla kurulmuş olan ve BAHT MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.