Talihli ortaya çıktı, çekini böyle teslim aldı... Süper Loto'dan 19.9 milyon lira kazandı!

Talihli ortaya çıktı, çekini böyle teslim aldı... Süper Loto'dan 19.9 milyon lira kazandı!

Sisal Baht tarafından reelleştirilen Süper Loto'dan 19.9 milyon lira kazanan kısmetli çekini banka müdürü ve Sisal Baht yetkilisi tarafından teslim aldı.

Sisal Baht tarafından 15 Nisan Perşembe günü tertip edilen Süper Loto çekilişinde 19 milyon 944 bin 580 TL'lik ikramiye kazanan kısmetli çekini teslim aldı. İkramiyeyi, 4, 9, 37, 43, 45, 54 rakamlarına isabet eden kuponuyla kazanan ismini vermek istemeyen kaderliye çekini; banka müdürü ve Sisal Baht yetkilisi teslim etti.

Büyük ikramiyeyi kazanan ismini vermek istemeyen kaderliye çekinin teslim edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Sisal Baht yetkilisi, Sisal Baht ailesi olarak Süper Lotoda 5. defa büyük ikramiye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Büyük ikramiyeyi kazanan kaderlimizi tebrik ederken, kaderlimizin hayallerinin asıllaşmasını sağlamak ve herkesin talihi olmaktan çok mutluyuz. Faaliyete başladığımız 1 Ağustos 2020 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında toplamda 2 milyar 434 milyon 186 bin 646 TL ikramiye dağıtılmasını sağlayan müessesemiz reyin severlere kazandırmaya devam edecektir dedi.

Şisal Baht'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda asıllaştırdığı çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri azası olunan Dünya Piyango Birliği World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik saydamlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği Azası İşletme tarafından üretilen son teknoloji mahsulü yeni çekiliş aygıtlarıyla kurulmuş olan ve BAHT MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Ulusal Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanıyor. 

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Kurları için Bigpara