Tatildeki dayağı affetmedi

Tatildeki dayağı affetmedi

Daha Önceki oyuncu Meltem Dağ, tatil için gittikleri Çeşme’de kucağında çocuğu olduğu halde 8 senelik eşi Mustafa Uyar’dan dayak yediği iddiasıyla savcılığa müracaat etti ve 200 bin lira tazminat istemli

Daha Önceki oyuncu Meltem Dağ, 2014 tarihinde Mustafa Uyar ile evlendi. Çiftin bu konutluluğundan geçen sene bir kız çocuğu dünyaya geldi. İddiaya göre, çiftin konutluluğu son 3 yıldır Mustafa Uyar’ın kumar ve uyuşturucu bağımlılığı sebebiyle iyi gitmiyordu. Hiddet problemi yaşayan Mustafa Uyar eşine son yarıyıllarda psikolojik ve fiziksel şiddet uygulamaya başladı. Konutu otel gibi kullanan Mustafa Uyar, eşi Meltem Dağ’a gebelik yarıyılında da bu hareketlerine devam etti. İddiaya göre, çift geçtiğimiz ay İstanbul’dan Çeşme’ye tatile gitti. Tatilde de eşinin psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kalan Meltem Dağ sağlık kurumuna gidip darp raporu aldıktan sonra şikâyetçi oldu.

'YUMRUK ATIYORDU'

Meltem Dağ Emniyet’e verdiği ifadesinde, “Kucağımda çocuğum olmasına karşın bana tekme attı. Bebeğimle birlikte yere düştüğümü anımsıyorum. Eşim bana vurmaya devam ediyordu. Kendime geldiğimde suratıma, kaburgama, kafama ve burnuma yumruklar atmaya devam ediyordu. Bebeğimi de alarak kaçtım. Hem bir kadın hem de bir anne olarak güç durumdayım” dedi.

Meltem Dağ’ın şikâyetinin ardından Mustafa Uyar hakkında soruşturma başlatıldı. Meltem Dağ uğradığı psikolojik imha ve güçlükler sebebiyle eşine 200 bin lira tazminat istemli boşanma davası da açtı.