Tekirdağ'da dehşet! Bir hafta önce boşandığı eski eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürdü

Tekirdağ'da dehşet! Bir hafta önce boşandığı eski eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürdü

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Burak T. 24, bir hafta evvel boşandığı eski eşi Cansu S.'yi 24 ve 3 yaşındaki oğlu Selim Ali T.'yi öldüren zanlı hapsedildi.

Hadise, ilçeye bağlı Çiftlikönü Mahallesi'nde alana geldi. İddiaya göre bir hafta evvel boşanan Burak T. 24 ve Cansu S. 24 arasındaki müzakereler boşandıktan sonra da devam etti. Dün gece Burak T., eski eşi Cansu S. ve 3 yaşındaki oğlu Selim Ali T’nin yaşadığı konuta gitti. Burak T., eski eşi ve oğlunu bıçaklayarak öldürdükten sonra konuttan dağıldı.

Tekirdağda dehşet Bir hafta önce boşandığı eski eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürdü

ANNE VE 3 YAŞINDAKİ OĞLU YAŞAMINI KAYBETTİ

İhbar üzerine bölgeye kısa sürede erişen polis ve sağlık takımları, yaptıkları tahlilde Cansu S. ve Selim T.’nin yaşamını kaybettiğini tespit etti. Anne ve çocuğunun cansız vücudu savcılık incelemesinin ardından hastane morguna götürülürken, polis takımları zanlının yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı.

Tekirdağda dehşet Bir hafta önce boşandığı eski eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürdü Cansu S.

İNTİHARDAN BIRAKIP POLİSE TESLİM OLDU

Oğlunu ve eski eşini öldüren zanlı, iddiaya göre konuttan çıktıktan sonra saklandığı yerde intihara kalkıştı. İntihardan bırakan Burak T., daha sonra polise giderek teslim oldu.

Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen zanlı hapsedilerek cezaevine sevk edildi.