TEM'de zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var

TEM'de zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var

Sarıyer TEM Otobanı'nda araba trafik polis taşıtına çarparak zincirleme kaza alana geldi. Kazada 2 polis ve araba sürücüsü yaralanırken Edirne güzergahı 2 şerit trafiğe kapatıldı.

Kaza, TEM Otobanı Edirne doğrultusunda Harp Yüksekokulları Tünel girişinde saat 07.15 sıralarından alana geldi. 34 SE 6473 plakalı araba sürücüsü henüz bilinmez bir sebeple direksiyon kontrolünü kaybedip önünde ilerleyen trafik polisi taşıtına çarptı. Polis taşıtında önünde ilerleyen kamyonete çarptı. Çarpmanın tesiri ile polis vasıtayı ve araba savrulup bariyerlere çarparak durabildi.

TEMde zincirleme kaza Çok sayıda yaralı var

İhbar üzerine vaka yerine çok rakamda polis, ambulans ve itfaiye takımı sevk edildi. Kazada 2 trafik polisi ve araba sürücüsü yaralandı. Sağlık takımları yaralılara ilk müdahaleyi vaka yerinde yaparken yaralılar ambulanslar ile etraf sağlık kurumulara kaldırıldı.

TEMde zincirleme kaza Çok sayıda yaralı var

Kaza sebebiyle Edirne güzergahı 2 şerit trafiğe kapatıldı. Kapalı olan şeritler sebebiyle uzun vasıta kuyrukları oluştu. Polis ekiplerinin kazaya müdahalesi devam ediyor.