Terasta cinayet

Terasta cinayet

Ünlü bir şarap markasının satış temsilciliğini yapan Cenk Çağın Ünlü, evinin terasında 21 bıçak darbesiyle öldürüldü.

Cenk Çağın Ünlü 38, ünlü bir şarap markasının fabrikasında satış temsilcisi olarak çalışıyordu. İstanbul Şişli’de bulunan Mermi Cadde’taki bir apartmanın teras katındaki dairede yaşıyordu. Yakınları ve dostları kendisine erişemeyince polisi arayarak destek istedi.

Polis, evvelki gün sabah saatlerinde Ünlü’nün yaşadığı teras katındaki daireye gitti. Zile basıldı ancak açan olmadı. Bunun üzerine çağırılan çilingir kapıyı açtı. İçeri giren polis vahim bir manzarayla karşılaştı. İçerisi kan gölüydü. Ünlü’nün cesedi bulundu. Kerelerce bıçaklanarak öldürülmüştü. Ünlü’nün 21 bıçak darbesiyle öldürüldüğü tanımlandı.

Ünlü’nün cesedinin birkaç günlük olduğu, Ramazan Bayramı’nda öldürülmüş olabileceği değerlendirildi. Polis, kamera görüntülerini tahlile aldı. Ayrıca yakınları, dostları ve komşularının da bilgisine müracaat etti. Bir görgü şahidi, polise, Ramazan Bayramı’nda bir şahsın bagajla konuttan süratli adımlarla çıktığını gördüğünü söyledi.

Polis, konuttan bagajla çıkan şahsın kimliğinin deşifre edilmesi için kapsamlı bir kamera görüntüsü tahlili başlattı. Bu şahsın katil olabileceği değerlendiriliyor.