Ticaret Bakanlığı kura sonuçları açıklandı! Güvenlik ve beden işçisi kura sonuçları sorgulama ekranı

Ticaret Bakanlığı kura sonuçları açıklandı! Güvenlik ve beden işçisi kura sonuçları sorgulama ekranı

Ticaret Bakanlığı kura sonuçları açıklandı. Ticaret Bakanlığı personel alımı kura sonuçları için canlı yayın ve sorgulama ekranı 25 Şubat Perşembe günü pek çok kişinin gündeminde yer almaya…

Ticaret Bakanlığı personel alımı kura neticeleri canlı yayın ile yayınlanmaya devam ediliyor. . 70 güvenlik ve 45 beden işçisi istihdam edecek olan Ticaret Bakanlığı, alımla alakalı süreci canlı yayınla gerçekleştirecek. Peki, Ticaret Bakanlığı personel alımı kura neticeleri canlı yayın ve sorgulama ekranına nereden erişilir? İşte, o bilgiler

TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KURA NETİCELERİ CANLI YAYIN EKRANI

Ticaret Bakanlığı personel alımı kura neticeleri canlı yayınına aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz. 25 Şubat Perşembe günü saat 11.00'da başlayan kura işleminin bitmesiyle beraber adaylar, sorgulama işlemini yapabilecek.

Netice sorgulama ekranı yayınlandığında haberimize ilave edecektir.

KURA SONRASI SÖZLÜ MÜLAKAT

Sözlü imtihan günü, saati ve yeri ile imtihana katılmaya hak kazanan adaylar, Ticaret Bakanlığının internet adresinden bildirilecek. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacak ve alakalıların adreslerine posta yoluyla ayrı olarak bildirimde bulunulmayacak.

Sözlü imtihan için son listede yer alan adayların hangi dokümanları teslim edeceği, doküman teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Ticaret Bakanlığı internet adresinden duyurulacak.