Tokat'ta dehşet! İddia sonrası çıgına döndü... Eşi ile kardeşini vurdu

Tokat'ta dehşet! İddia sonrası çıgına döndü... Eşi ile kardeşini vurdu

Tokat'ta M.B. 30, birlikte kaçtıklarını ileri sürdüğü eşi İ.B. 26 ile kardeşi S.B.'yi otogarda tabanca ile vurarak yaraladı.

Hadise, saat 09.00 sıralarında kent merkezindeki otogarda alana geldi. İstanbul'da yaşayan konutlu ve 3 çocuk babası M.B.'nin eşi İ.B., bir süre evvel konuttan kaçtı. Eşinin kardeşi S.B. ile birlikte Antalya'ya kaçtığını ve oradan Tokat'a gidecekleri bilgisini alan M.B., bir gün evvel kente gelerek otogarında bilave etmeye başladı. Otobüsten inen İ.B. ve kardeşi S.B.'yi gören M.B., tabancasını sürükleyip, ikisini de vurdu. İhbar üzerine hadise yerine sağlık ve polis takımları sevk edildi. İ.B. ve S.B. Tokat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Rehabilitasyona alınan yaralılarının sağlık vaziyetlerin ciddi olduğu belirtildi.

Tokatta dehşet İddia sonrası çılgına döndü... Eşi ile kardeşini vurdu
Hadise sonrası kaçan M.B., polisin çalışmasıyla kent merkezinde tutularak nezaretine alındı. M.B. sağlık raporu için Tokat Devlet Hastanesine götürülürken, basın mensuplarının 'Neden vurdunuz?' sorusuna "Kardeşimle kaçtı. Namusum için, iftiharım için" cevabı verdi. Tokatta dehşet İddia sonrası çılgına döndü... Eşi ile kardeşini vurdu