TOKİ'den ev ve iş yeri almak isteyenlere fırsat

TOKİ'den ev ve iş yeri almak isteyenlere fırsat

Etraf ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Ev Yöneti TOKİ Başkanlığı, 35 şehirde 149 ev ile 21 şehirde 111 dükkanını 16-17 Haziran'da sarih artırma usulüyle satışa sunacak.

Anadolu Ajansı muhabirinin TOKİ yetkililerinden edindiği bilgiye göre, 16 Haziran Çarşamba günü saat 11.00'de 149 ev için, 17 Haziran Perşembe günü saat 11.00'de ise 111 iş yeri için müzayede yapılacak.

Sarih artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak, internetten www.emlakyonetim.com.tr de öneri verilebilecek.

Müşteriler, Topallaray, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat ve Uşak'ta satışa sunulan evlere, yüzde 10,25 veya yüzde 50 peşinat ile 24, 60,120 ve 180 ay vadeyle sahip olabilecek.

Ayrıca, Adana, Ankara, Amasya, Bilecik, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Uşak, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak şehirlerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 10 veya 25 peşinat ile 120 ve 180 ay vadeyle alınabilecek.

Sarih artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ulus Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Müracaatlar ve güvenceler bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Ayrıntılı bilgilere, "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakyonetim.com.tr" internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan erişilebilecek.

Canlı Borsa - Altın Maliyetleri - Döviz Kurları için Bigpara