Trabzon'da Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın, kurban keserken yaralandı

Trabzon'da Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın, kurban keserken yaralandı

TRABZON'da, kurban kesimi sırasında kendisini yaralayan 127 birey, sağlık kurumuluk oldu. Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın da kurban keserken yaralandı.

Kentte acemi kasaplar, hayvanların yatırılması ve kesilmesi sırasında bedenlerinin muhtelif yerlerinden yaralandı. Yaralılar, en yakın sağlık kurumulara başvurdu. Trabzon’da sağlık kurumularda toplam 127 birey, rehabilitasyona alındı. Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın da kurban keserken yaralandı. Kolundan yaralanan Aydın, ilçe devlet sağlık kurumundaki rehabilitasyonunun ardından taburcu edildi.

: İlginize Sürükleyebilir İşte ilk görüntüler! Kapsül dünyaya indi... Bezos'un uzay yolculuğu tamamlandıErdoğan 'Buradan AB'ye sesleniyorum' deyip açıkladı: Ne oldu, siz lafınızı yakaladınız mı?Kentte alarm! Toplu halde tutuldular

'DOST KURBANI OLDUM’

Kurban keserken kendisini yaralayan Selahattin Gardaş, dost kurbanı olduğunu belirterek, "Kurbanımızı kesmek için sabah hazırlandık. Kurbanlığı yakalıyordum, dostum kesiyordu. O esnada kurbanlığımız kaçmaya çalışınca dostum benim elimi kesti. Alçıya aldılar. Damarlarım zarar görmüş. İhmalkârsızlığımıza denk geldi. Sağlık Kurumuna geldim. Bildim ki çok gelen olmuş” dedi.