Tuğçe Mutlu ölü bulundu! Cinayet şüphesi...

Tuğçe Mutlu ölü bulundu! Cinayet şüphesi...

Ankara'da yalnız yaşadığı evinde başından tek el ateş edilerek vurulmuş halde ölü bulunan Tuğçe Mutlu'nun 27 cinayete kurban gittiği olasılığı üzerinde duruluyor. Olayla alakalı geniş çaplı…

Apartman durgunları, dün akşam 3 ay evvel kiracı olarak taşınan Tuğçe Mutlu'nun evinden koku gelmesi üzerine vaziyeti polise bildirdi. Çilingir desteğiyle konuta giren takımlar, Mutlu'nun cansız vücuduyla karşılaştı. Mutlu'nun bir zaman evvel silahla tek el ateş edilerek başından vurulduğu tanımlandı. Konuttaki tahlil sırasında bir ölçü uyuşturucu madde de ele geçirildi. Yakın zamanda eşinden boşanan Mutlu'nun sahtecilik ve uyuşturucudan 11 kabahat kaydının olduğu bilindi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Olayın ardından geniş çaplı çalışma başlatan polis, konuttaki eşyaların dağınık olması ve silah bulunmaması üzerine Tuğçe'nin cinayete kurban gittiği olasılığı üzerinde duruyor. Takımlar bu kapsamda evin etrafında bulunan güvenlik kameralarını tahlile aldı. Ayrıca Tuğçe'nin en son görüştüğü birey ya da bireylerin tanımlanması için çalışma başlatıldı. Öte yandan genç kadının cenazesi öğle saatlerinde Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.