Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu 1 Ekim'e kadar tatile girdi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu 1 Ekim'e kadar tatile girdi

Türkiye Büyük Ulus MeclisiTürkiye Büyük Millet Meclisi Genel Heyeti'nun, gündemindeki kanun önerilerini kanunlaştırmak için dün saat 14.00'te başladığı mesaisi sürekli 24 saati aştı.

Meclis, çalışmalarına 1 Ekim'e kadar ara vermeden evvel ekonomiye ait tertip etmeler kapsayan Bazı Kanun ve Kanun Kararında Kararnamelerde Farklılık Yapılmasına Dair Kanun Öneriyi ile Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Farklılık Yapılmasına Dair Kanun Öneriyi'ni kanunlaştırmak için yoğun mesai yaptı.

Haftalık çalışma günleri dışında cuma, cumartesi ve bugün de çalışmalarına devam eden Genel Heyetin, dün saat 14.00'te başladığı son gün mesaisi ise sürekli 24 saati aştı.Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu 1 Ekime kadar tatile girdi

Kanun önerilerinin kabul edilmesinin ardından, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, sentezi, Tüzük ve İçtüzük gereğince, 1 Ekim Cuma günü saat 14.00’te bir araya gelmek üzere kapattı. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Heyeti 1 Ekim'e kadar tatile girdi.

: İlginize Sürükleyebilir Delta varyantı açıklaması... 'Bu artık onların salgını'Mağdurları çığ gibi gelişiyor: 'Tosuncuk' gibi kaçmadan yakalayınBeyaz Saray: 12 mesulü tespit ettik!