Tuzla'da dehşet! Günlerdir kayıptı... Eski kayınpederi öldürüp varilin içinde saklamış

Tuzla'da dehşet! Günlerdir kayıptı... Eski kayınpederi öldürüp varilin içinde saklamış

Tuzla'da esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolan Uğur Kahraman'ın 30 cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Cinayeti işledikten sonra cesedi bir varilin içine koyarak saklayan eski kayınpederi Hüseyin

Tuzla'da 27 Nisan 2022 tarihinde polise müracaat eten Erdoğan Kahraman, oğlunun 26 Nisan tarihinde evinden parçaladığını bir daha kendisinden haber alamadıklarını söyleyerek ihbarda bulundu. Erdoğan Kahraman oğlunun yaşamından evham ettiğini söyledi. 

KAYIP ŞAHISLAR OFİS AMİRLİĞİ SORUŞTURMA AÇTI

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından vakayla alakalı soruşturma açıldı. Yapılan analiz sonucu 26 Nisan 2022 tarihinde evinden çıkan Uğur Kahraman'ın kayınpederinin arabasına bindiği tespit edildi. Güvenlik kamera görüntülerinde Uğur Kahraman'ın eski kayınpederi ile arabayla uzaklaştığı görüldü. Kayıp olan Uğur Kahraman'ın takribî 2 sene evvel boşandığı eşi Ezgi A.21'ın yine evlendiği eşinin Adıyaman'daki evinde kendisini asarak intihar ettiği bilindi. Ezgi A.'nın iki çocuğunun Erdoğan Kahraman'ın evinde kaldığı tanımlandı.

Tuzlada dehşet Günlerdir kayıptı... Eski kayınpederi öldürüp varilin içinde saklamış

ESKİ KAYINPEDER NEZARETİNE ALINDI

Kayıp Şahıslar Ofis Amirliğine bağlı takımlar yapılan çalışmanın ardından eski kayınpeder Hüseyin S.'yi nezaretine aldı. Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan Hüseyin S. başlarda her şeyi inkar etse de daha sonra işlediği cinayeti itiraf etti. Poliste ifade veren kuşkulu Hüseyin S. kızıyla parçaladıktan sonra damadı ile torunlarını görebilmek için ilişkisini devam ettirdiği bilindi. Damadının sık sık torunlarını göstermemekle tehdit ettiğini söyleyen Hüseyin S., "Beni torunlarımı göstermemekle tehdit edip, getir götür işlerini yapıyordu. Kızımdan geri kalan torunlarımı görmek için onun her türlü eziyetine sabrettim." dediği belirtildi.

OLAYI DETAYLARI İLE ANLATTI

Vaka günü eski damadının kendisini telefonla aradığını ve arabayla almasını istediğini anlatan Hüseyin S. "Onu arabayla aldım. Beraber Tuzla, Aydınlı Mahallesinde bulunan konutuma gittim. Orada aynı mevzulardan dolayı yeniden aramızda kavga çıktı." dedi.

Tuzlada dehşet Günlerdir kayıptı... Eski kayınpederi öldürüp varilin içinde saklamış

"CESEDİ VARİLE KOYDUM"

Münazaranın büyümesi üzerine eski damadının satması için verdiği silahı aldığını söyleyen Hüseyin S. "Onu bir el başına ateş ederek öldürdüm. Daha sonra cesedi bir varilin içine koyarak kapağı kapattım. Oturduğum apartmanın bahçesinde bulunan müştemilata sakladım." dedi. 

İÇİNDE CESET OLAN VARİLİ HURDACILARA TAŞITTIRMIŞ

Cinayetin ardından eşinin fark etmemesi için konutu arındığını, vakada kullandığı silahı parçalara ayırarak muhtelif yerlere attığını söyleyen Hüseyin S.'nin 5 gün sonra içinde ceset bulunan varili yoldan geçen hurdacılara para vererek taşıttığı ve Pendik'te bulunan kendi anne ve babasının evine götürdüğünü anlattığı bilindi.

Tuzlada dehşet Günlerdir kayıptı... Eski kayınpederi öldürüp varilin içinde saklamış

Burada varili hiç açmadan, binanın kullanılmayan asansör boşluğuna saklayan kuşkulunun sıradan yaşamına geri döndüğünü söylediği belirtildi. 

POLİS CESEDİ BULDU

Polis kuşkulunun ifadesi üzerine Pendik'te bulunan adrese gittiğinde, apartman boşluğundaki varili ve içindeki cesedi buldu. Ceset analizlerinin ardından Adli Tıp Müessesesine kaldırıldı.

Aranan Şahıslar Ofis Amirliğinde harekâtları bitirilen kuşkulu Hüseyin S. adliyeye sevk edildi. Hüseyin S. çıkışta "Kızımı öldüren, uyuşturucu ve fuhşa sürükleyen bireydi. Cinayeti kızımın namusu, torunlarımın namusu için işledim." diye bağırdı.