Üç kız kardeş sapık babalarını öldürmüştü... Dünyayı sarsan davada flaş gelişme!

Üç kız kardeş sapık babalarını öldürmüştü... Dünyayı sarsan davada flaş gelişme!

Rusya'nın başşehri Moskova'da yaşanan vahim bir cinayet, davada ortaya çıkan ayrıntılarıyla dünya gündemine bomba gibi düşmüş, babalarını öldüren üç kız kardeş yalnızca ülkede değil dünyanın her yerinde

57 yaşındaki Mikhail Khachaturyan, 2018'de Moskova'daki dairesinde bıçaklanarak öldürüldü. Vahim cinayetin ardından Khachaturyan'ın kızları Krestina 19, Angelina 18 ve Maria 17 cinayeti işledikleri itiraf ettiler. Kabaca işlenen cinayet, kız kardeşlerin babaları tarafından senelerce şiddete ve cinsel tacize maruz kaldıkları ve babalarını bu nedenden öldürdüklerini iddia etmeleriyle tüm dünyanın izlediği bir hadiseye dönüştü.

57 yaşındaki Mikhail Khachaturyan, 2018'de Moskova'daki dairesinde kendisine ait av bıçağıyla öldürülmüştü. Babalarını öldürdüklerini itiraf eden kardeşler üç sene süresince, maruz kaldıkları tecavüzleri ve sistematik eziyetleri anlatmalarına karşın devam eden davada mapus cezasına çarptırılma riskiyle karşı karşıyaydılar.

Üç kız kardeş cinayet suçlamasını suçlanırken duruşmaya sunulan rapor bir kere daha tüm gözler bu olağanüstü davaya çevrildi. Psikiyatri uzmanları tarafından hazırlanan raporda öldürülen baba, resmi olarak kızlara cinsel tacizde bulunan bir pedofil olarak belirlendi. Rus uzmanların detaylı tıbbi belirtilerinin şimdi kardeşleri aklaması bekleniyor.

Son dakika haberi: Dünya bu olayı konuşuyor... Rusyada tacizci babalarını öldüren kız kardeşler hakim karşısındaSon dakika haberi: Dünya bu vakayı konuşuyor... Rusya'da tacizci babalarını öldüren kız kardeşler dominant karşısında!

Üç kız kardeş sapık babalarını öldürmüştü... Dünyayı sarsan davada flaş gelişme

Otopsi, babalarının kendi kızlarına müteveccih özel cinsel seçimleri olan saldırganlığa eğilimli bir çocuk seks saldırganı olduğunu tespit etti. Sırp Psikolojik, Psikiyatrik ve Tıbbi Tetkikler Enstitüsü'nün belirtilerine göre, babaları, arzlarını yerine getirmezlerse kızları öldürmekle tehdit etti ve kız kardeşler de babalarının onları öldüreceğine inandılar.

Angelina'nın avukatı Mari Davtyan, yapılan tetkiklerin babanın kızlarına uyguladığı şiddeti doğruladığını ifade etti.

Üç kız kardeş sapık babalarını öldürmüştü... Dünyayı sarsan davada flaş gelişme

Uzmanlar, 2014'ten beri kızların her birinin istismar belirtiyi ve travma sonrası stres bozukluğundan mustarip olduğunu, ve tüm bu şartların Khachaturian'ın eylemleriyle doğrudan sebepsel bir ilişkisi olduğunu tespit etti.

Raporda, tacizci babanın kızlarını tehdit, şiddet, aşağılama ile manipüle ettiği ve ayrıca 'dayak, alay, fiziksel ve cinsel istismar' gibi eylemlerde bulunduğu belirtiliyor.

Kızların yaşadıkları bu kabusu durdurabilecek başka bir akrabası olmadığı anlaşıldı. Üçlü, duruşmada zorunlu yasal müdafaa sebebiyle hareket edildiğini iddia etmeye hazırlanıyor.

Üç kız kardeş sapık babalarını öldürmüştü... Dünyayı sarsan davada flaş gelişme

Kız kardeşlerin avukatları şimdi hepsinin tamamen aklanmasını umuyor ve babalarını yatarken öldürdüklerinde, kızların 'balanssız' bir psikolojik gidişatta olduklarını ve yaşamlarından evham ederek umutsuz sezdiklerini ifade ediyorlar.

İspatlar, babanın korkuya kapılmış kızlarından birini 'Annenin yerini alacaksın. Seninle evleneceğim ve sen benim bebeğimi doğuracaksın.' biçiminde tehdit ettiğini doğruladı.

Bir uzman, raporunda "Onları 'hakimiyet etmek' istediğini söyleyerek önünde soyunmalarını buyurdu. Sonra prostatında bir mesele olduğunu ve bunun takat olacağını söyleyerek onunla cinsel ilişkiye girmelerini buyurdu. Onları "muhtelif silahlarla" taciz etti ve minik düşürdü." ifadelerini kullandı.

Raporlarda, hem üst düzey Rus yetkililerle hem de yeraltı krallarıyla irtibatları olan babasının bir hamlesinden sonra Angelina'nın suratından kan aktığı ifade ediliyor.

Sapık babanın karısını konuttan kovduğu ve tacizlerine başladığı hadiseyle alakalı haberlerin ayrıntılarında yer alırken, öbür aile azaları, kız kardeşleri babalarının cinsel istismarı hakkında palavra söylemek ve onu parası için öldürmekle yargıladı. Kız kardeşlerin halası Naira Khachaturyan, eskiki resmi soruşturmada kızlara müteveccih cinsel şiddete dair hiçbir ispat bulunmadığını iddia etti.

Can Veren adamın akrabalarının avukatı Olga Khalikova, babanın bir pedofil olduğu doğrultusundaki teşhisin 'sadece maznunun ifadesine katlandığından' şikayet etti.

Üç kız kardeş sapık babalarını öldürmüştü... Dünyayı sarsan davada flaş gelişme

Öte yandan dava başladığından beri kız kardeşlerin hür vazgeçilmesi için kadın teşkilatları tarafından başlatılan kampanyalar da devam ediyor. Kampanyada şimdiye kadar neredeyse bir milyon imza toplandı.

: İlginize Sürükleyebilir Whatsapp yazışmaları... Sahte aşı kartları... Kayıp ilaçlar... 3 hemşire hapsedildi!Aşısı yok... İlk kurban 12 yaşında! Korona bitmeden yeni salgınEv sahipleri duruşmaya koştu! 5 ve 10 seneyi dolan kiracılar dikkat...