Uçakta inanılmaz anlar... Kadın yolcu maske kavgasında rezalet çıkardı!

Uçakta inanılmaz anlar... Kadın yolcu maske kavgasında rezalet çıkardı!

Koronavirüs salgını ortaya çıktığından beri hava erişiminde maske kullanımının gerekli kılınması dünyanın muhtelif yerlerinde uçaklarda şiddetli müzakereler çıkmasına sebep oluyor. Sosyal medyada…

Koronavirüs salgınının başından beri uçuşlarda, Kovid-19'un yayılmasını önlemek için tüm yolcuların uçuş süresi süresince surat maskesi takması gerekli hale getirilmişti. Bu lüzumluluk çoğu zaman uçaklarda maske tartışmaları yaşanmasına sebep oluyor.

Bunun son misali ise İspanya'dan kalkan yolcu uçağında, maske takmayı yalanlayan kadının uçağı sanki boks ringine çevirmesiyle yaşandı.

İbiza'dan Milano'ya giden Ryanair uçağında, hiddetli bir İtalyan kadın maske takmakla alakalı bir müzakere sırasında başka bir kadın yolcuya saldırırken görüntülendi. Hadisenin ne zaman yaşandığı bütün olarak öğrenilmemekle beraber o anların kamera görüntüleri YouTube'da paylaşılınca sanki dünyada viral hale gelerek dağıldı.Uçakta inanılmaz anlar... Kadın yolcu maske kavgasında rezalet çıkardıYerel basında çıkan haberlere göre, öbür yolcular İtalyan kadından maskesini takmasını istedi. Kadın ise evvel sözlü olarak hakaret ederek vaziyete tepki gösterdi.

ABD bu görüntüleri konuşuyor Markette inanılmaz maske kavgasıAmerika Birleşik Devletleri bu görüntüleri konuşuyor! Markette fantastik maske tartışması

Maskesiz olan ve maske takmayı şiddetle yalanlayan kadın gerginlik tırmandıkça, yolcuların üstüne tükürmeye ve onlara fiziksel olarak saldırmaya başladı. Kadının kendisine tepki gösteren şahıslara tekmeler atarak saldırdığı anlar anbean kaydedildi.Uçakta inanılmaz anlar... Kadın yolcu maske kavgasında rezalet çıkardıSosyal medyaya yansıyan video görüntülerinde uçuş takımı, henüz kalkmamış olan uçaktan kadını indirmek için araya giriyor ve video görüntüleri, kadının dışarı çıkartılırken uçuş görevlilerine de saldırdığını gösteriyor.

Ryanair, tüm yolcuların uçuş sırasında burnu ve ağzı kapatan maske takmasını koşul koşuyor. Maske sadece yemek veya içmek için çıkarılabiliyor.

Saldırıyı asıllaştıran kadının uçaktan indirildikten sonra fiziksel saldırı ve hakaretten ceza alıp almadığı ise açıklanmadı.

Amerika Birleşik Devletlerinde yolcu uçağında maske müzakeresı yumruklu münazaraya dönüştüABD'nin Nevada eyaletindeki Las Vegas kentinden Kuzey Karolina eyaletinin Charlotte kentinde uçuş yapmak üzere havalimanında bekleyen American Airlines işletmesine ait yolcu uçağında bir yolcu, maske takmayı yalanlayınca tartışma çıktı. Uçağa binen bir kadının maske takmadığı görülünce uçuş görevlilerinin kadını uyardığı, ancak kadının bu ihtarları dikkate almadığı belirtildi. Daha sonra başka bir yolcu da kadını maske takması konusunda uyarınca müzakere münazaraya dönüştü. İki yolcunun birbirlerinin boğazına sarıldığı ve yumruk attıkları görüldü. Yerel medya, maskesiz yolcunun uçaktan çıkarılarak nezaretine alındığını duyurdu.daha fazla video için

Uçakta inanılmaz anlar... Kadın yolcu maske kavgasında rezalet çıkardı