Uçurum fotoğraflarıyla tanınıyordu... Ünlü fenomenin acı sonu!

Uçurum fotoğraflarıyla tanınıyordu... Ünlü fenomenin acı sonu!

Selfie sürüklemek ve bu resimleri sosyal medyadan paylaşarak alkış toplamak sanki çağımız insanının bırakılmaz alışkanlığı haline gelmiş gidişatta. Bu alışkanlıksa zaman zaman sonu ciddi yaralanmalara…

Hong Konglu Instagram fenomeni Sofia Cheung, en çok alkışı toplayacak resimlerin peşinde koşarken canından olan son kurban oldu...

Instagram'da paylaştığı ve her biri değişik şelale, uçurum, kayalık gibi yerlerde çekilmiş etkileyici resimlerle ünlenen ve bu resimleri için hiçbir riskten çekinmeyen genç kadın bu defa mukadderata yenildi ve şelalede poz vererek selfie sürüklemeye çalışırken uçurumdan düşerek yaşamını kaybetti.

Dünyayı şoke eden vaka geçen cumartesi günü Sofia Cheung ve dostları Ha Temiz Lai parkına gittiğinde yaşandı. The Sun'da yer alan habere göre bir şelalelin ucunda selfie sürüklemek isteyen sosyal medya yıldızı ayağı kayınca balansını kaybetti ve şelalenin bitiminde yer alan havuza çakıldı.

Sofia Cheung'un korkuya kapılan dostları hemen ambulans çağırdı ve kadın acil olarak sağlık kurumuna kaldırıldı. Ancak Cheung sağlık kurumuna vardığında yaşamını kaybetti.

Uçurum fotoğraflarıyla tanınıyordu... Ünlü fenomenin acı sonu

Günü üç dostuyla Ha Temiz Lai doğa parkında geçiren ancak yaşamını kaybedeceğinden habersiz olan bahtsız fenomen, Instagram sayfasında yürüyüş, kano, keşif, sarih hava aktiflikleri ve resimciliği istekleri olarak sıralamıştı.

Sofia'nın 6 bin 314 takipçisi olan hesabından paylaşılan son resim, 9 Temmuz'da yayınlandı. Genç kadının vefat haberini alan yakınları ve takipçilerini, Sofia'nın sayfasını ileti yağmurunu yakaladı.

: İlginize Sürükleyebilir Erdoğan: Din kisvesi altında bu ulusu sömürenlere prim vermeyeceğizİki bireyi kafeste beslemişler... Çete çökertilince ortaya çıktıİşte en talihsiz yaş grubu!