Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

Ünlü oyuncu doğuma günler kala karnıburnunda pozlarını paylaştı...

MAVİ'YE GÜNLER KALA

Mart ayında Levent Babataş ile nikah masasına oturan 41 yaşındaki Demet Evgar anne olmak için gün sayıyor. Kız bebek bekleyen Evgar, karnı burnunda pozlarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Ünlü oyuncunun resimlerine alkış yağdı. 

Demet evgar kızına Mavi ismini verecek. 

HAMİLE POZLARINA ALKIŞ YAĞDI

Magazin dünyasının şu gizemeler bebek hryrcanı yaşayan tek adı Başak Dizer değil... Ekranın ünlü hoşları arkası arda paylaştıkları hamile pozları ile dikkat topluyorlar. İşte onlardan kimileri...

ARTIK 4 ŞAHIS

Deniz Yıldızı dizisinin setinde tanışan Begüm Topçu ile Cantuğ Turay 2014 senesinde nikah masasına oturmuştu. Çiftin ilk çocukları Masal 2017 senesinde dünyaya geldi. 

Dizinin ardından tiyatro oyunları ile izleyici karşısına çıkan Begüm Topçu hamile olduğunu duyurdu. 

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

Topçu, karnı burnunda pozunu Instagram sayfasında paylaştı. 

"Bugün sezonun son hürmüzüydü. Artık azıcık bebişimizi dinlendireceğim. Kızımıza kardeş geliyor" Çift, geçtiğimiz hafta bebeklerine kavuştu. 

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

ÖZEL BİRİNİ BEKLERKEN!

Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci ve eşi Gözde Kahveci, ilk bebeklerini 27 Nisan'da kucaklarına aldı. 

 

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

2021’in mart ayında evlenen İrfan Can Kahveci ile Gözde Kahveci, senenin son günlerinde beğenenlerine müjdeli haberi vererek bebek beklediklerini duyurmuştu. Futbolcu, eşinin paylaştığı resmin altına “Oğlumuzla birlikte geçireceğimiz günler için çok heyecanlıyım” yazarak bebeğin cinsiyetini açıklamıştı.

Gözde ve İrfan Can Kahveci, doğumdan günler evvel özel bir resim çekimi asıllaştırdı. Heyecanlı çift, Safa Gülsoy’un nesneline poz verdi. Her ikisi de çekimin ardından o kareleri sosyal medyada İngilizce “Özel birini beklerken” anekdotuyla yayınladı.

KURT EFE'YE KAVUŞMADAN EVVEL

Babalık heyecanı yaşayan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Efe doğmadan birkaç gün evvel, eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un karnını öptüğü kareyi nazar boncuğu emojisiyle İngilizce “O aynı rüzgar gibi...” yazarak Instagram hesabında paylaştı. 2016 senesinde evlenen çiftin resmi kısa zamanda binlerce yorum ve alkış aldı.

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

 İKİNCİ BEBEK YÜKLENİYOR!

Oyuncu Seda Bakan 2014 senesinde Ali Erel ile nikah masasına oturmuş, 2019 senesinde de kızı Leyla'yı dünyaya getirmişti. Bakan'dan ikinci bebek müjdesi geldi.

Seda Bakan gebeliğini Instagram sayfasında paylaştığı resimle duyurdu. Bebeğinin cinsiyetini de açıklayan Seda Bakan, resmin altına "Yeni kız bebek yükleniyor…4. ayla birlikte yaşama dönüş başlamıştır." anekdotunu düştü.  

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

 HANDE SORAL

İsmail Demirci ile mutlu bir konutluluğu olan Hande Soral, oğulları Ali'ye 30 Mayıs'ta kavuştu. 

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

Hande Soral, doğum evveli çekilen fotğrafını ' Anne oluyorum' anekdotuyla paylaşmıştı...

SERAY HOŞLANIR

Seray Hoşlanır da hamile pozu paylaşan adlardan..

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

2018 senesinde Eray Sünbül ile nikah masasına oturan Hoşlanır, mayıs ayında ikiz bebekleri Sofia ve Alya'yı dünyaya getirdi. 

Seray Hoşlanır doğumdan birkaç gün evvel çekilen karnı burnunda pozlarını da Instagram'dan paylaştı. 

Seray Hoşlanır'den bebek müjdesi: İkizlerim olacak

ECE CEŞMİOĞLU

Taner Can Vermez ile Ece Çeşmioğlu, geçtiğimiz sene haziran ayında birlikteliklerini konutlulukla taçlandırmıştı.

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

Çeşmioğlu, sosyal medya hesabında  gebelik resimlerini paylaştı.

Ünlü çift, mart ayında kızlarını kucaklarına aldı ve bebeğe Zeynep ismini verdi. 

MERVE ÖZBEY

Geçtiğimiz sene şubat ayında kızı Elif Özüm'ü dünyaya getiren Merve Özbey ikinci kere anne olmaya hazırlanıyor. Henüz gebeliğinin başında olan Özbey, mutlu haberi Instagram'da paylaştığı resimle duyurdu.

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

"Siz bu resme bakınca suratları gülen üç şahıs görüyorsunuz ya öyle değil… Görünmeyeni de öğrenil isterim… Sırtımı sevgisine yasladığım, elini hep omzumda sezdiğim yoldaşımla kurduğumuz yuvamız yine şenleniyor. Ömrümüze ömür katan Elif’ime kardeş geliyor… Ailemiz gelişiyor. Şimdi vazgeçseniz sabaha kadar anlatırım yaşadığım heyecanı. Ama öğreniyorum ki ne desem yetersiz kalacak. 'Anneler olmasa kim kimi severdi' diyen Gülten Akın’dan dayanak alarak sevgimi ve keyfimi paylaşmak istedim. Kalbinden doğuran, sadece insana değil kediye, köpeğe, kuşlara yuva olmayı bilen tüm hoş vicdanların varlığına şükrederek, sevgiyi gururlandırarak artmamız umuduyla. Bin şükür."

SİNEM KOBAL

2016 senesinde Kenan İmizalıoğlu ile nikah masasına oturan ve 2020 senesinde kızı Lalin'i dünyaya getiren Sinem Kobal, mayıs ayında ikinci kere anne oldu. 

Ünlü oyuncu anne olmak için gün sayıyor

İlk gebeliğinde de uzun bir müddet nesnellerden kaçmayı başaran Kobal'dan ikinci gebeliğinde de resim gelmedi.