Ünlü oyuncu Serhat Özcan mutluluğa “evet” dedi

Ünlü oyuncu Serhat Özcan mutluluğa “evet” dedi

Ünlü oyuncu Serhat Özcan 5 yıldır beraber olduğu avukat Deniz İpek ile Balıkesir'de evlendi.

Tiyatro ve sinema dünyasının akılda adı Serhat Özcan, beş yıldır beraber olduğu Avukat Deniz İpek ile Ayvalık’ta yakın arkadaşlarının katıldığı merasimle evlendi.

Ayvalık'ta asıllaşan nikâh merasiminde; Serhat Özcan’ın ailesi, ünlü rejisör Nesli Çölgeçen, ünlü şair Nevzat Çelik, oyuncu kardeşi Reha Özcan, Balıkesir Barosu Başkanı Avukat Erol Kayabay, tiyatro sanatçısı Erkan Cılak, ünlü manken Ece Önder ve yakın arkadaşları hazır bulundu.

Ünlü oyuncu Serhat Özcan mutluluğa “evet” dedi

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in nikâhı kıydığı düğünde, İzmir’den gelen Grup Fortie Sanat, en hoş şarkılarını Özcan çifti için seslendirdi.

Bir Demet Tiyatro’nun Tirbuşon’u olarak adım attığı dizi film dünyasında; Ulan İstanbul’da Talip Bey, Kalbim Ege’de Kaldı’da Ali Kürük, Çukur’da Uluç Reis ve son olarak Zümrüdüanka’da Rüstem şahsiyetleriyle namına şöhret katan Serhat Özcan nikah merasiminde son derece sevinçli ve bir o kadar da coşkuluydu.

Ünlü oyuncu Serhat Özcan mutluluğa “evet” dedi

Gazetecilerin suallerini yanıtlayan Özcan, kendisini son derece huzurlu ve mutlu sezdiğini belirterek, “Zira biz hayli uzunca bir zamandır dostuz Deniz’le. 10 senelik ilişkimizin ilk 5 seneyi dostluk, son 5 seneyi ise sevgili olarak geçirdik. Çok bekledik bugünü. Artık ‘tamam’ dediğimizde de evlenmeye karar verdik. Çok da iyi bir şey yaptığımızı düşünüyorum. Son derece mutluyum. Eşimle beraber Ayvalık’ta yaşamayı sürdüreceğiz” dedi.

Gelin Deniz İpek Özcan ise, çok mutlu olduğunu vurgulayarak, “Uzunca zamandır bugünü bekliyorduk. Burada arkadaşlarımızla beraber bu anı yaşamak bizi çok mutlu etti” demekle kanaat etti.

Ünlü oyuncu Serhat Özcan mutluluğa “evet” dedi

Özcan çiftinin nikâh tanığı olan ünlü rejisör Nesli Çölgeçen, Serhat Özcan’ın nikâh tanığı olabilmek için özellikle düğüne geldiğini belirterek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ise çifte mutluluklar temenni etti.