Ünlü sunucu Genevieve Gorder Delta'ya yakalandı

Ünlü sunucu Genevieve Gorder Delta'ya yakalandı

Amerika Birleşik Devletlerili ünlü iç mimar ve televizyon sunucusu Genevieve Gorder, Delta varyantına tutulduğunu duyurdu ve değişinimin tesirlerini takipçileri ile paylaştı. Ünlü sunucunun aşı çağrısı

İlk olarak Çin'in Wuhan kentinde görülen Koronavirüs Kovid-19 son yarıyılda varyantlar ile gündemde.

Varyantlar arasından en dikkat toplayanı ise DSÖ tarafından 'kaygı verici' olarak sınıflandırılan Delta varyantı. Çünkü Delta dünya genelindeki hadise çoğalışlarının baş mesulü olarak gösteriliyor.

Daha bulaşıcı olduğu bilimsel olarak ispatlanan Delta'ya tutulan adlar hastalığın oldukça zahmetli geçtiği ihtarında bulunuyor.

Son dakika... Dünyanın umutla beklediği haber geldi: Deltanın gizemi çözüldüSon dakika... Dünyanın umutla beklediği haber geldi: Delta'nın sırrı çözüldü!

Amerika Birleşik Devletlerili ünlü iç mimar ve televizyon sunucusu Genevieve Gorder Delta varyantına tutulan ünlüler kervanına katıldı. Gorder hasta yatağından bir selfie paylaşarak 5 gündür virüs ile gayret ettiğini açıkladı.

Yaşadıklarını sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile takipçileri ile paylaşan Gorder şu ifadeleri kullandı;

'Astımlı bir çocuk, otoimmün hastalığı olan bir erişkin olarak virüsü hafife almadım. Gerçeğinde, tanıdığım herkesten daha dikkatliydim. Ama aşı yaptırmama karşın tutuldum. Delta gerçekten çok riskli.'

'Aşı yaptırmasaydım şimdi sağlık kurumunda olurdum' diyen ünlü sunucu, Delta'nın beklediğinde de ağır bir virüs olduğunun altını çizdi ve aşı olun çağrısı yaptı. Gorder'ın bu çağrısı kısa müddette sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

: İlginize Sürükleyebilir Teknelerle taşındılar! Büyük panik… Tesirini tekerrür artırdıTürkiye bu kareyi konuştu... Korku anlarını anlattı: Kıyamet gibiydiMilyonların gözü ücret zammında