Üsküdar’da kiracı ile dükkan sahibi çatışması! Kiracısına kurşun yağdırdı

Üsküdar’da kiracı ile dükkan sahibi çatışması! Kiracısına kurşun yağdırdı

Üsküdar’da bir dükkanın daha önceki kiracısı kişi, husumetli olduğu dükkan sahibiyle münakaşa yaşadı. Münakaşanın büyümesiyle taraflar arasında silahlı çatışma çıktı. Kiracı olduğu belirtilen Doğan T.

Olay, saat 08.30 sıralarında Üsküdar Balıkçılar Çarşısı’nda meydana geldi. İddiaya göre, daha öncekinden kiracısı olduğu dükkanın sahibi Cengiz Y. ile geçtiğimiz aylarda münakaşa yaşayan Doğan T. bir grup arkadaşıyla lokanta önüne geldi.

ükkan sahibi Cengiz Y. ile karşılaşan daha önceki kiracı Doğan T. münakaşaya başladı. Münazaranın büyümesiyle iki taraf arasında silahlı çatışma çıktı. Mermilerin amacı olan kiracı Doğan T. kanlar içerisinde yere yığıldı. Olayı gören yurttaşlar vaziyeti polis ve sağlık takımlarına bildirdi. Adrese gelen polis ekipleri konuya ait çalışma başlatırken sağlık takımlarıyse mermilerin amacı olan Doğan T.’yi hastaneye kaldırdı. Bireyin yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybettiği bilindi.

Öte yandan daha önceki kiracısını öldüren Cengiz Y. olay yerinde nezaretine alındı. Çıkan çatışma güvenlik kamerasına yansıdı.