Uyuşturucu krizine girdi, ortalık savaş alanına döndü

Uyuşturucu krizine girdi, ortalık savaş alanına döndü

Adana'da uyuşturucu krizine giren Nurten M. 26, annesi Gülçin A.’dan 51 uyuşturucu parası alamayınca asap krizi geçirip, konuttaki eşyaları kırdı. Nurten M.'nin annesi Güçin A. da görüntü sürükleyen…

Merkez Seyhan ilçesi Sakarya Semti’nde vücutsal manili kızı Gamze M. 34 ile beraber yaşayan Gülçin A.’nın öteki kızı Nurten M., takribî 5 sene evvel uyuşturucu kullanmaya başladı. Zaman zaman krize giren ve annesiyle ablasına şiddet uyguladığı öne sürülen Nurten M., uyuşturucu parası almak için ailesini kerelerce tehdit etti. Günün belli saatlerinde uyuşturucu krizine giren Nurten M., konuttaki eşyaları kırıp, ailesine saldırmaya başladı.

DAHA EVVEL DE REHABİLİTASYON GÖRDÜ

Nisan ayında, ailesinin ihbarıyla, polis ve sağlık takımları, bağımlı Nurten M.'yi rehabilitasyon olması için İçki ve Madde Bağımlıları Rehabilitasyon ve Araştırma Merkezi’ne AMATEM götürdü ancak Nurten M. konuta geri gelip, uyuşturucu parası alabilmek için ailesine saldırdı. Dün de Gamze M., polise, bağımlı kardeşinin yeniden kendilerine hasar verdiğini bildirdi. Hadise yerine gelen polisi gören Nurten M., evin damına çıkıp kendisine hasar vermeye başladı. Bunun üzerine adrese itfaiye ve sağlık takımları sevk edildi.

Uyuşturucu krizine girdi, ortalık savaş alanına döndü

ANNESİ GAZETECİLERE SALDIRDI

Polis takımlarının ikna edip alt indirdiği Nurten M., asap krizi geçirip ablası Gamze M. ile müzakereye başladı. Bu sırada anne Gülçin A., kızlarını vazgeçip hadiseyi görüntüleyen gazetecilere saldırdı. Kameraya vurup, kameramanı da darbeden kadın, polis tarafından hadise yerinden uzaklaştırıldı. Nurten M. ise bir vakit sonra ikna edilerek sağlık kurumuna götürüldü.

: İlginize Sürükleyebilir Kahreden görüntü! Valilik'ten açıklama geldi...Bir ilçe ona ağlıyor! Gizem acısı...İşte en uğursuz yaş grubu!