Uzaklaştırma kararına rağmen dehşet saçtı! Komşular ekiplere haber verdi

Uzaklaştırma kararına rağmen dehşet saçtı! Komşular ekiplere haber verdi

Antalya'nın Kepez ilçesinde hakkında uzaklaştırma kararı olan A.G. 18 eşinin oturduğu konuta gitti. İddiaya göre eşiyle tartışan A.G. balkondan tüfekle havaya doğru ateş açtı. Komşuların ihbarıyla…

Hadise, gece Kepez ilçesine bağlı Hüsnü Karakaş Mahallesi'nde alana geldi. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan A.G., eşinin oturmaya devam ettiği konutlarına geldi. İçeri giren A.G., iddiaya göre, bir zaman sonra eşiyle tartışınca konuttaki tüfekle balkona çıkarak, havaya arkası arda ateş etti. Silah seslerini dinleyen komşular, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verdi. İhbarla hadise yerine sevk edilen polis ekipleri, A.G.'yi caddede tuttu. Kelepçe takılan A.G., komşusuyla tartışırken, gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince de tepki gösterdi. A.G. ile hadise yerine gelen babası da bir zaman tartıştı.

Uzaklaştırma kararına rağmen dehşet saçtı Komşular ekiplere haber verdi

TÜFEĞİ TABAN KATTA ÇUVALA SAKLAMIŞ

A.G., havaya ateş ettiği ve sonrasında gizlediği tüfeğin yerini polise söylemedi. A.G.'nin babası, taban katta bulunan çuvalın altına saklanan tüfeği bularak, polis ekiplerine teslim etti. Tüfeğe polis ekipleri tarafından el koyulurken, A.G. de takım otosuna bindirildi.

Uzaklaştırma kararına rağmen dehşet saçtı Komşular ekiplere haber verdi

4 BİN 50 TL 'KORONAVİRÜS' CEZASI

A.G., takım otosuna bindirildiği sırada, polislerin verdiği cerrahi maskeyi taktı. A.G. hakkında, koronavirüs temkinleri kapsamında uygulanan caddeye çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için 3 bin 150, maske takmadığı bahanesiyle de 900 TL olmak üzere toplam 4 bin 50 TL ceza uygulandı. A.G.'ye 'genel güvenliği isteyerek riske sokmak'tan da yönetimsel operasyon uygulanacağı belirtildi.