WhatsApp kullananlar dikkat! Çok tartışılan özellik değişti

WhatsApp kullananlar dikkat! Çok tartışılan özellik değişti

Dünyanın en çok kullanılan iletileşme uygulaması WhatsApp, yeni özelliklerini duyurdu. Yeni özellikler arasında son görülme, profil resmi ve gidişat aktüellemesi hakkında farklılıklar bulunuyor.

WhatsApp, yeni aktüellemesini duyurdu. Yeni aktüelleme kapsamında ‘son görülme’ özelliğinde farklılığa gidiliyor.  Saklılık ayarlarında yeni bir tertip etmeye gitme kararı alan WhatsApp, Android ve iOS’te beta olarak bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

: İlginize Sürükleyebilir Saklı dokümanlar ortaya çıktı, skandal patladı!Ezber bozan yeni aşı kararı! Resmi açıklama geldiBasın buluşması yapıldı... Taliban yeni hükümeti açıkladı!

ÖZELLİĞİN AYRINTILARI

Kara listeye ilave ettiğiniz şahısların son görülme saat ve tarihinizi göremeyeceği yeni tertip etmede son görülme özelliği, ‘Herkes’, ‘Şahıslarım’ ve ‘Kimse’ dışında ‘Şahıslarım hariç’ alternatifleri ile kullanıcılara sunulacak.

Bu özellik yalnızca son görülme için değil aynı zamanda gidişat aktüellemeleri, profil resmi gibi değişik ayrıntılar için de devreye alınacak. Yeniden aynı biçimde son görülmedeki gibi kara listeye alınan bireyler profil resmi ve gidişat aktüellemeleri gibi ayrıntıları göremeyecek. 

 

WhatsApp geçtiğimiz hafta da 1 Kasım’dan itibaren daha önceki Android ve İOS modelleri için aktüelleme çıkarmayacağını açıklamıştı.

Borsada kolay operasyon ve düşük kurul için tıklayın