‘Yargı’ zirveye oturdu... Ilgaz'dan büyük fedakarlık!

‘Yargı’ zirveye oturdu... Ilgaz'dan büyük fedakarlık!

Kanal D’nin, Ay İmal imzalı dizisi ‘Yargı’, iki haftalık aranın ardından çok konuşulacak bir kısımla ekrana geldi ve izleyiciden bütün anekdot aldı. Dizinin ekrana gelen 15’inci kısmı Kantar Medya’nın

Yargı sosyal medyanın da gündemini değiştirdi. #Yargı ve #Bırakma yaftaları hem Türkiye hem de Dünya listesinde tüm gece süresince TT’de yer aldı. Ayrıca; Ceylin, Ilgaz, Pars ve Engin adları da gece süresince TT listesinde üst sıralardaydı. Takribî 12 Milyon ulaşımının elde edildiği kısım için 120 bin tweet atıldı.

Engin’in cinayetinde sürpriz büyümelerin ortaya çıktığı kısımda Ilgaz’ın, Ceylin için yaptığı büyük fedakarlık herkesin takdirini topladı. Ceylin tutuklu olarak suçlanırken Ceylin’in masumluğundan bir defa dahi kuşku duymayan Ilgaz ise genç kadının masumluğunu ispatlamak için her şeyi göze almaya hazırdı.

Engin’in cinayet dosyasından uzak duramayan Ilgaz’ın Ceylin için büyük bir özveri yaparak görevinden istifa etmesi herkesi donakaltırken bu gidişat Ilgaz’ın Ceylin’e olan büyük aşkını gözler önüne serdi. Ceylin o gece yaşananlara dair belleğini güçlerken Ceylin’in ceketinden üçüncü bir bireyin ayakkabı izinin çıkması soruşturmaya dair sırrı artırdı. Laçin’in, Yekta mevzusunda Seda’dan takviye istemesi ve Seda’nın yargılamaları “Tüm bunların artta Yekta olabilir mi?” sualini uslara getirirken Çınar’ın Ilgaz için bu cinayet hadisesinde de Merdan’dan takviye istemesi ortalığın iyice karışacağının habercisi oldu.

‘Yargı’ zirveye oturdu... Ilgazdan büyük fedakarlık

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Akdikeni, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

‘Yargı’ yeni kısımları ile  her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…