Yargı’dan duygusal tanıtım…

Yargı’dan duygusal tanıtım…

Kanal D’nin Ay İmal imzalı dizisi Yargı’nın yeni kısmından ilk tanıtım izleyici ile buluştu. Ceylin ve Ilgaz’ın boşanmalarını resmiyete döktüğüne şahit olduğumuz tanıtım, izleyenleri derinden etkileyecek

Sezonun en çok konuşulan dizisi Yargı’nın yeni kısım tanıtımı izleyenleri gözyaşlarına boğacak bir kısmın sinyallerini veriyor. Boşanma kararı alan Ilgaz ve Ceylin, kararlarını resmiyete dökmek üzere duruşmaya gidiyor. Etraflarındaki herkesi afallamışa çeviren bu gidişatın tesiri sürerken Metin’in Ceylin’in karşısına çıktığı anlar dikkat topluyor. Ilgaz’ın gerçeğinde Ceylin’e yüzük aldığını ve ona hakikat bir sürpriz yapmaya hazırlandığını Eren’e söylemesi, Ilgaz’ın naçarlığını gözler önüne sererken bu anlar izleyicinin yeni kısım coşkusunu yükseltiyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargı yeni kısımlarıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…